کد خبر : 14176

حضور پرشور شیعه و سنی در راهپیمایی روز قدس در عسلویه

به گزارش " بوشهر24 "، مردم مومن و مسلمان شهرستان عسلویه اعم از شیعه و سنی همانند مردم سراسر کشور و بسیاری از کشورهای جهان در راهپیمایی ضد صهیونیستی روز جهانی قدس شرکت کردند و با شعارهای انقلابی بار دیگر بیعت خود را با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی تجدید کردند.

مردم عسلویه اعم از شیعه و سنی در این راهپیمایی باشکوه شرکت کرده و با شعارهای "مرگ بر اسراییل"، "مرگ بر آمریکا" و " مرگ بر استکبار" با آرمان‌های قدس شریف تجدید بیعت کردند.

امام جمعه عسلویه در این آیین با تقدیر از مردم عسلویه اظهار داشت: به طور قطع حضور یکپارچه امت اسلامی در سراسر جهان و مردم مؤمن و روزه دار ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس موجب افزایش روحیه مبارزه و مقاومت رزمندگان فلسطینی و یاس و ناامیدی و انزوای جهانی رژیم غاصب صهیونیستی شده و صهیونیست‌ها رویای ایجاد خاورمیانه بزرگ و نقشه شیطانی از نیل تا فرات را با خود به گور خواهند برد.

حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد افزود: بنا بر تأکید رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) مساله فلسطین علیرغم تلاش همه جانبه استکبار و دیگر حامیان رژیم صهیونیستی برای القای آن به عنوان مسئله‌ای منطقه‌ای، عربی و یا ملی، دیگر از یک موضوع صرفاً عربی و اسلامی فراتر رفته و به عنوان مسئله‌ای جهانی و بین‌المللی و حقوق بشری مورد توجه و اهتمام همه ملت‌های آزاده است و حاوی این پیام روشن است که وحدت و همدلی مردم کشورهای اسلامی به ویژه در فلسطین و مقاومت و پایداری یکپارچه جهان اسلام در برابر اشغالگران تنها راه آزادی فلسطین عزیز است.

وی یادآور شد: حضور امروز مردم عسلویه اعم از شیعه و سنی در این راهپیمایی نشان داد که ملت ایران اسلامی هرگز مردم فلسطین مظلوم را تنها نمی‌گذارند و همواره با آنان خواهند بود.

در پایان این مراسم، قطعنامه راهپیمایی قرائت شد و مردم با فریادهای الله اکبر مفاد قطعنامه را تایید کردند./ فارس

ارسال نظر