کد خبر : 14189

موسوی نژاد: دفاع از فلسطین دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی است

موسوی نژاد: دفاع از فلسطین دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی است

نماینده مردم دشتستان گفت: روز قدس روز برائت از دشمنان اسلام و حمایت از مستضعفین و محرومین جهان است.

به گزارش " بوشهر24 "، حجت الاسلام سید مهدی موسوی نژاد در سخنان پیش از خطبه آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان گفت: روز قدس روز برائت از دشمنان اسلام و حمایت از مستضعفین و محرومین جهان است.

وی در ادامه افزود: درود بر مردمی که در همه عرصه ها حضور پیدا می کنند و دین خود را نسبت به اسلام ادا می کنند.

موسوی نژاد اظهار داشت: حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی روز قدس جای تحسین دارد و حضور در این راهپیمایی کمترین اثری که دارد خاریست در چشم دشمنان و کسانی که بر علیه اسلام قیام می کنند.

وی گفت: یکی از رسوایی های ننگین مدعیان حقوق بشر شکل گرفتن غده سرطانی اسرائیل است.

نماینده مردم دشتستان تصریح کرد: وقتی آنها می گویند حافظان حقوق بشر هستیم، سوالی که در اذهان ملت ها پیش می آید این است که شما برای مردم سوریه، فلسطین و یمن چه کرده اید؟ مگر اینها انسان نیستند؟ این چه حقوق بشری است که چنگ اندازی به حقوق مردم را تامین می کند و تامین کنند حقوق مردم مظلوم نیست؟

وی افزورد: چرا کسانی که که مدعی حقوق بشر هستند حامیان فلسطین را تروریست می خوانند؟ تروریست آمریکا و رژیم جعلی اسرائیل است زیرا هر جا که ظلم حکومت می کند و بوی خون ریزی می آید پای این دو غاصب در میان است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: دفاع از فلسطین دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی است و همه مسلمان جهان باید برای دفاع از حقوق فلسطین بسیج شوند و در مقابل ظالم هراسی نداشته باشند.

موسوی نژاد اظهار داشت: رژیم اشغالگی اسرائیل وجودش در منطقه فقط بخاطر این است که نظام جمهوری اسلامی  و جنبش های اسلامی و عدالت خواه را در نطفه خفه کند که این آرزو را به گور خواهند برد.

وی افزود: دفاع نکردن از مظلومین، محرومین و مردم فلسطین باعث میشود که خاکریز بعدی مبارزه علیه ظالمان کشور ما باشد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس بیان داشت: کشور های غربی با فناوری هسته ای ما کاری ندارند بلکه هدف آنها پیشرفت و توسعه نکردن نظام جمهوری اسلامی است تا ما نتوانیم کشور خود را اداره کنیم، آنها می خواهند اعتقادات و باورهای شیعه  وجود نداشته باشد.

موسوی نژاد افزود: با رهنمود های هوشمندانه مقام معظم رهبری نظام اسلامی بیش از پیش در دنیا عزتمندتر خواهد شد و همه احزاب و جریان های سیاسی باید حول محور ایشان حرکت کنند تا سرنوشت کشور ما همانند کشورهای منطقه نشود و اگر کشور ما امروز در آرامش به سر می برد مدیون تدابیر با خردانه و فرمایشات علی گونه رهبر انقلاب است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: وصیت نامه شهداء را که مطالعه می کنیم شاهد شعار مبارزه با استکبار جهانی هستیم، که این روحیه باید در تمام اهاد مردم وجود داشته باشد.

وی در پایان تصریح کرد: اگر ما در مذاکرات پذیرفتیم که محدودیت داشته باشیم و محدود باشیم فقط بخاطر لغو تحریم ها بود که امیدواریم این اتفاق بیافتد./ ناصرون

ارسال نظر