کد خبر : 1424

اعدام دو جوان عراقی به دلیل بیعت نکردن با گروه تکفیری-بعثی

 اعدام دو جوان عراقی به دلیل بیعت نکردن با گروه تکفیری-بعثی

بوشهر24: تررویستهای تکفیری در تازه ترین جنایت خود علیه مردم عراق، دو جوان را در شهر بعقوبه به دلیل بیعت نکردن با این گروه تروریستی اعدام کردند.

تررویستهای تکفیری در تازه ترین جنایت خود علیه مردم عراق، دو جوان را در شهر بعقوبه به دلیل بیعت نکردن با این گروه تروریستی اعدام کردند.
به گزارش سرويس بين‌‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از العراقیه نیوز: گروه تکفیری-بعثی دو جوان 25 و 30 ساله را به دلیل بیعت نکردن با این گروه تروریستی در یکی از روستاهای "السعدیه"(80 کیلومتری شمال شرق بعقوبه) اعدام کردند.

یک منبع در استان نینوا گفت:گروه تروریست تکفیری-بعثی از زمان اشغال برخی مناطق در السعدیه اقدام به گرفتن جزیه و یا ملحق کردن یکی از جوانان خانواده های این منطقه به این گروه تروریستی کرده است.

وی افزود این جزیه به دستور شورای نظامی تروریستها که به مثابه دادگاه های شرعی هستند صادر شد، دادگاه هایی که سرکردگان خارجی تروریست ها آن را اداره می کنند.وی ادامه داد:بیشتر خانواده ها به دلیل شرایط مالی دشوار قادر به پرداخت کردن این جزیه نیستد و خانوادها مجبورند در مقابل آن مواد جایگزین را پرداخت کنند.

این منبع افزود:اعدام در مقابل مردم این شهر و در یکی از میدان های روستا انجام و تروریستها یا دفن این دو جوان در گورستان السعدیه مخالفت کردند.

ارسال نظر