کد خبر : 15027

حماسه شهید مهدوی در مقابله با استکبار در بوشهر بازسازی میشود

 حماسه شهید مهدوی در مقابله با استکبار در بوشهر بازسازی میشود

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس عملیات رزمی شهید نادر مهدوی در مقابله با آب‌های بوشهر بازسازی می‌شود.

به گزارش " بوشهر24 "، سرهنگ حمید خرمدل عصر امروز در جلسه مشترک ستاد هفته دفاع مقدس با منطقه دوم دریایی سپاه بوشهر، با بیان اینکه رزمندگان سلحشور ایران اسلامی عزت و افتخار آفریدند اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس از مقام شامخ آزادگان، شهیدان و کسانی که برای ما عزت و سربلندی خلق کردند، تجلیل می‌شود که این مهم سبب افتخار دست‌اندرکاران هفته دفاع مقدس است.

‌جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تاکید بر تبیین عرصه دفاع مقدس  برای نسل‌های جدید بیان کرد: هرچه در  شناساندن سلحشوری‌های رزمندگان بیشتر تلاش شود و آن را برای نسل‌های آینده تبیین کنیم، نظام در مقابل تهاجمات سخت و نرم دشمن ایمن می‌شود.

‌خرمدل‌ با بیان اینکه اکنون جمهوری اسلامی ایران مقتدر در مقابل تمام‌ تهدیدات ایستادگی می‌کند تصریح کرد: ایران اسلامی در تمامی مقاطع برای مقابله با ترفندها و تهدیدات دشمن دارای اقتدار است .

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، تجربیات رزمندگان، آزادگان، ایثارگران و افتخارآفرینان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس را سبب غرور و سربلندی ایران اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: از این رزمندگان باید به نحو شایسته‌ای تجلیل شود و تجربیات آنها به خوبی به نسل جوان انتقال داده شود.

خرمدل با تاکید بر تدوین حماسه‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس گفت: رزمندگان در عرصه دفاع تنها با سلاح ایمان چنان درسی به دشمنان‌ دادند و اکنون رسالت رزمندگان و سلحشورمردان امروز حفظ و صیانت از این ارزش‌ها و انتقال آن به نسل جوان است.

وی تاکید کرد: امروز وظیفه ما خیلی سخت و سنگین است که این حماسه‌ها را به خوبی به نسل‌های جامعه انتقال دهیم.

وی با اشاره به اینکه در حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت برنامه‌های مدونی برای هفته دفاع مقدس تبیین شده است، گفت: برگزاری مراسم رژه هفته دفاع مقدس، بازسازی نمایش عملیات رزمی شهید نادر مهدوی در مقابله با استکبار جهانی در آب‌های بوشهر، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس، مراسم شب خاطره و پیاده‌روی‌ خانوادگی از اهم برنامه‌های هفته دفاع مقدس مقدس در بوشهر است./ تسنیم

ارسال نظر