کد خبر : 15313

برگ برنده سپاه در انجام وظایف محوله

به گزارش " بوشهر24 "، حجت الاسلام محمود محمودی‌زاده  ظهر امروز در جشنواره مالک اشتر که با همکاری بازرسی منطقه دوم ندسا در سالن همایش‌های این منطقه برگزار شد با تبریک دهه کرامت و سالروز ورود آزادگان سرافراز به آغوش ایران اسلامی اظهار داشت: ذی‌القعده ماه مهمی در سیر سلوک انسان‌های خدا جوی است که میلاد کریمه اهل بیت(ع) حضرت فاطمه معصومه(س) در این ماه جایگاه ویژه‌ای به این ماه بزرگ داده است .

محمودی‌زاده با بر شمردن پاره‌ای از فضایل حضرت معصومه (س) افزود: ‌با نگاهی اجمالی به القاب حضرت معصومه (س) به شخصیت والای آن حضرت پی می بریم و زیارت نامه حضرت معصومه (س) خود دلیلی محکم بر فضیلت این بانوی بزرگوار است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم ندسا با اشاره به وجود حرم مقدس حضرت معصومه (س) در شهر قم تصریح کرد: روضه منوره حضرت معصومه (س) در شهر قم مانند یک آفتاب درخشان در حال پرتو افشانی است و برکات بی شمار و فراوانی برای ایران اسلامی دارد .

وی، با اشاره به اهمیت جشنواره مالک اشتر، ایجاد موفقیت‌ها در سپاه پاسداران را مرهون توکل و اتصال به ذات مقدس الهی دانست و گفت: برگ برنده سپاه پاسداران در انجام وظایف محوله خود اتصال به ذات مقدس الهی ، توکل به خداوند و بعد معنوی و اعتقادی است.

وی توانمندی علمی را بسیار مهم دانست و افزود: ‌سپاه پاسداران در زمینه‌های علمی، علوم مختلف را فرا گرفته و از نظر عملیاتی انجام رزمایش‌ها و تمرین‌های نظامی، نظارت‌ها، اشراف سبب ارتقاء و تقویت جایگاه سپاه پاسداران در زمینه‌های مختلف می‌شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم ندسا با اشاره به موفقیت‌های این منطقه در کسب مقام برتر به صورت متوالی و در طی پنج سال دربین رده‌های صفی ندسا افزود: این موفقیت‌ها نشانگر اخلاص،  ایمان و تلاش و همکاری و تعامل بین فرماندهان و کارکنان منطقه دوم دریایی است که امید است این موفقیت‌ها همچنان تداوم داشته باشد.

در مراسم از برگزیدگان این جشنواره تقدیر شد./ تسنیم

ارسال نظر