کد خبر : 15459

حضور باشکوه بوشهری ها در راهپیمایی علیه آل یهود و آل سعود+ تصاویر

حضور باشکوه بوشهری ها در راهپیمایی علیه آل یهود و آل سعود+ تصاویر

بوشهر24: نمازگزاران در نقاط مختلف استان بوشهر پس از برگزاری نماز جمعه، جنایات رژیم صهیونیستی و همچنین بی‌کفایتی آل سعود را محکوم کردند.

بوشهر24: نمازگزاران در نقاط مختلف استان بوشهر پس از برگزاری نماز جمعه، جنایات رژیم صهیونیستی و همچنین بی‌کفایتی آل سعود را محکوم کردند.

به گزارش"بوشهر24"، نمازگزاران بوشهر در پایان نماز جمعه امروز شهر بوشهر با برگزاری یک راهپیمائی باشکوه علیه جنایات رژیم صهیونیستی و همچنین بی‌کفایتی رژیم آل سعود شعار سر دادند.

مردم دین‌دار و ولایت‌مدار بوشهر با محکوم کردن تعرض اسرائیل به قبله اول مسلمین، هتک حرمت به مسجدالاقصی را محکوم کردند و خواستار برخورد جامعه جهانی با این جنایات شدند.

در این راهپیمائی باشکوه که با وجود گرمای شدید هوای بوشهر برگزار شد، مردم علیه خباثت و تعرض بی شرمانه صهیونیست‌های خون‌خوار شعار سر دادند.

مردم بوشهر همچنین با توجه به حادثه روز گذشته برای حجاج، شعارهایی همچون «عزا عزا است امروز روز عزا است امروز، حاجی مظلوم ما پیش خدا است امروز» را سر دادند.

از دیگر شعارهای امروز راهپیمایان بوشهری می‌توان به «آل سعود آل ابوسفیان است، فاجعه منا دلیل آن است» و «عزا عزا است امروز، روز عزا است امروز، خامنه‌ای رهبر، صاحب عزا است امروز» اشاره کرد.

مردم بوشهر با سر دادن شعار «آل سعود خادم آمریکایند، از غاصبان مکه و منایند» گوش به فرمان آمریکا بودن سران آل سعود را محکوم کردند.

کاکی

در دیگر شهرهای استان بوشهر نیز نمازگزاران با برپایی تجمع و یا راهپیمایی، جنایات رژیم صهیونیستی و همچنین رژیم بی‌کفایت آل سعود را محکوم کردند.

در شهر عسلویه نمازگزاران از مصلی نماز جمعه تا بلوار امام راهپیمایی کردند و شعارهایی را در محکومیت این جنایات سر دادند.

مردم شهر کاکی نیز پس از حضور در نماز جمعه، در اعتراض به بی کفایتی و بی تدبیری آل سعود و وقوع فاجعه منا اقدام به برپایی تظاهرات کردند.

در شهر جم نیز مردم در مصلی نماز جمعه تجمع کردند و با سر دادن شعارهایی جنایت رژیم خونخوار اسرائیل در کشتار مردم بی‌دفاع فلسطین را محکوم کردند.

نمازگزاران شهر دیر نیز پس از برگزاری نماز جمعه، از مصلی تا حسینیه فاطمیه راهپیمایی کردند و علیه آمریکا و اسرائیل و آل سعود شعارهایی را سر دادند.

مردم شهر دیر در این راهپیمائی خواستار برخورد با اعمال جنایتکارانه رژیم جعلی اسرائیل علیه مردم فلسطین و مسجد الاقصی شدند.

مردم دیر همچنین با سر دادن شعارهایی بر علیه آل سعود و حامیان غربی آنان، جان باختن تعدادی از مسلمانان در سرزمین وحی را تسلیت گفتند.

در شهر گناوه نیز نمازگزاران از مصلای جمعه تا چهارراه بنیاد شهید و امور ایثارگران گناوه راهپیمایی کردند و حمله رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی را محکوم کردند.

کاکی

مردم گناوه همچنین در این راهپیمایی با سر دادن شعارهایی علیه آل سعود، با خانواده جان‌باختگان حادثه روز گذشته در عربستان ابراز هم دردی کردند.

در پایان راهپیمائی مردم بوشهر قطعنامه‌ای علیه آل سعود قرائت شد و مردم بوشهر جان باختن تعدادی از زائران خانه خدا در سرزمین منا و مراسم رمی جمرات را نشان از بی لیاقتی و بی‌کفایتی حاکمان عربستان دانستند.

مردم بوشهر خواستار تشکیل شورای مدیریتی مسلمانان جهان در کنگره عظیم حج شدند و تاکید کردند: امروزه رژیم بی کفایت و متزلزل آل سعود به عنوان خائن الحرمین شناخته می‌شود.

راهپیمایان بوشهر این حادثه در منا را زنگ خطری برای مردم مسلمان جهان دانسته و خواستار تلاش برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی شدند.

ارسال نظر