کد خبر : 15847

با استعفای جنتی؛

راه سالاری برای برکناری ماحوزی هموار شد

راه سالاری برای برکناری ماحوزی هموار شد

به گزارش"بوشهر24"روز گذشته جلسه شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر در حالی برگزار شد که مصطفی سالاری استاندار بوشهر در آن حضور نداشت!

به گزارش"بوشهر24"روز گذشته جلسه شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر در حالی برگزار شد که مصطفی سالاری استاندار بوشهر در آن حضور نداشت!

بوشهر24: این روزها زمزمه اختلافات شدید میان سالاری و ماحوزی به حدی رسیده که استاندار حاضر نیست در این جلسات شرکت کند و طبق خبرهای رسیده سالاری در بسیاری از جلسات شورای فرهنگ عمومی غائب بوده است و همین مساله گمانی زنی ها و اختلافات شدید میان این دو را بیش از پیش قوت بخشیده است.

مصطفی سالاری که مدت هاست در جلسات شورای فرهنگ عمومی شرکت نمی کند و به دنبال تغییر ماحوزی و انتصاب فردی برای سکان داری ادارهه کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است، حال با رفتن جنتی وزیر سابق وزارت فرهنگ و ارشاد مانعی را برای برداشتن ماحوزی جلوی پای خود نمی بیند.

بر اساس این خبر جنتی وزیر سابق این وزارتخانه که از حامیان اصلی و ماندن ماحوزی در سمت مدیر کلی است چندی پیش تحت فشارهای شدید تصمیم به استعفا گرفت، حال این استفعا موجب شده تا ماحوزی تکیه گاه خود را خالی ببیند و از سویی مانع جلوی استاندار بوشهر برای جایگزینی فردی بجای وی برداشته شده است.

گفتنی است چندی پیش نیز جلسه شورای اداری استان با حضور وزیر اطلاعات در حالی برگزار شد که با وجود ارسال دعوتنامه به ماحوزی برای شرکت در این جلسه، اما ساعتی قبل از آن با دستور استاندار، یکی از مدیران شاغل در معاونت توسعه مدیریت استانداری طی تماسی به مدیرکل ارشاد اعلام کرده:  «آقای استاندار گفته اند شما در این جلسه حضور نداشته باشید!» و بدین ترتیب از حضور این مدیر کل در جلسه جلوگیری به عمل آمد.

به گزارش گام نیوز آنچه که مشخص است مدت هاست که استاندار به دنبال برکناری ماحوزی است اما حمایت های وزارت ارشاد از این مدیر کل سبب ناکامی تصمیم استاندار برای تغییر در این پست بوده است.

با توجه به اینکه به واپسین روزهای عمر دولت تدبیر و امید نزدیک می شویم و تا انتخابات ریاست جمهوری کمتر از شش ماه زمان باقی مانده است و نیز با توجه به استعفای علی جنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد، باید دید سرنوشت ماحوزی چه خواهد شد. آیا سالاری تصمیم به برکناری ماحوزی می گیرد؟

 

ارسال نظر