کد خبر : 17578

فرمانده سپاه عسلویه:

برنامه‌های متنوع هفته بسیج در عسلویه برگزار می‌شود

برنامه‌های متنوع هفته بسیج در عسلویه برگزار می‌شود

سرهنگ پاسدار مهدی حسن زاده با اشاره به سی و هشتمین سالگرد تاسیس بسیج افزود: نقش بسیج در دفاع از انقلاب و ارزش های آن بسیار مهم و پررنگ است که نمونه آن رشادت و دلاورمردی های بسیجیان در طول هشت سال جنگ تحمیلی بود که نقشه دشمنان انقلاب اسلامی را برای نابودی انقلاب عقیم گذاشت.

به گزارش بوشهر24،سرهنگ پاسدار مهدی حسن زاده با اشاره به سی و هشتمین سالگرد تاسیس بسیج افزود: نقش بسیج در دفاع از انقلاب و ارزش های آن بسیار مهم و پررنگ است که نمونه آن رشادت و دلاورمردی های بسیجیان در طول هشت سال جنگ تحمیلی بود که نقشه دشمنان انقلاب اسلامی را برای نابودی انقلاب عقیم گذاشت.

سرهنگ حسن زاده بیان کرد: در این برهه از زمان که دهه چهارم انقلاب است، بسیجیان باید در یک جبهه جدید به ایفای نقش بپردازند و آن جنگ نرم و مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان است.

حسن زاده به بیان رئوس برنامه های هفته بسیج در سطح شهرستان عسلویه پرداخت و اجرای هرچه بهتر برنامه های هفته بسیج را با همکاری سایر مسئولین شهرستان عسلویه را خواستار شد.

حسن زاده در پایان صحبت های خود عنوان کرد که: بسیج از ارزش ها و ذخایر انقلاب اسلامی است و از تمامی مسئولین شهرستان عسلویه خواست تا در اجرای هرچه بهتر برنامه های هفته بسیج همکاری و مساعدت لازم را با مجموعه سپاه ناحیه خاتم الانبیا(ص) را داشته باشند.

به مناسبت هفته بسیج و هماهنگی های لازم در اجرای هرچه بهتر برنامه های هفته بسیج، با حضور فرماندار شهرستان عسلویه، فرمانده سپاه ناحیه عسلویه و سایر مسئولین ادارات شهرستان، جلسه شورای اداری در محل فرمانداری شهرستان عسلویه برگزار شد./سپاه عسلویه

 

ارسال نظر