کد خبر : 17615

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شهرستان کنگان:

80 برنامه به مناسبت ‌هفته بسیج در شهرستان کنگان اجرا می‌شود

80 برنامه به مناسبت ‌هفته بسیج در شهرستان کنگان اجرا می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه کنگان از تجمع بزرگ بسیجیان در ۵ آذر به مناسبت روز بسیج در کنگان خبر داد و افزود: 80 برنامه در این هفته در شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش بوشهر24،سرهنگ اسماعیل تاجیک اظهار داشت: هفته بسیج امسال با شعار بسیج مظهر مردم سالاری دینی برگزار می شود. رویکرد برنامه های امسال در جهت خدمت رسانی به مردم می باشد.

وی این پنج محور را گشت‌های محله محور، صندوق قرض الحسنه، اردوهای جهادی، طرح کرامت و خدمات‌ رسانی و خدمات رسانی و مقابله با آسیب های اجتماعی عنوان کرد و افزود: هفته بسیج از 29آبان تا 5 آذرماه است.

تاجیک با اشاره به برنامه هفته بسیج گفت: آغاز به کار گشت های،راه اندازی صندوق های قرض الحسنه و مقابله با آسیب های اجتماعی عنوان به مناطق محروم، عطرافشانی قبور مطهر شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و پیشکسوتان ،برگزاری یادواره شهدا و حضور در مساجد محوری شهرستان از برنامه های مهم هفته بسیج می باشد‌.

وی به برگزاری همایش بزرگ پیشکسوتان دفاع مقدس در هفته بسیج با عنوان بسیج، دولت مقاومت و استکبار ستیزی اشاره کرد و افزود: تجمع بزرگ بسیجیان نیز در 5آذر به مناسبت هفته برگزار می‌شود .

تاجیک درباره اندیشه و آرمان‌های امام خمینی خاطرنشان کرد: تشکیل بسیج مستضعفین یکی از ماموریت‌ها و وظایف سپرده شده پاسداری از انقلاب اسلامی است و در همه عرصه‌ها باید حضور به موقع نیروهای مسلح و فرماندهان و نیروهای سپاه و بسیج باشد.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شهرستان کنگان از اصحاب رسانه خواست حمایت خوب و مناسب را در تمام این مراسم و برنامه‌ها داشته باشند. و از همه اقشار مردم شهرستان جهت برگزاری با شکوه و حضور در برنامه های هفته بسیج دعوت کرد/کوگانا

 

ارسال نظر