کد خبر : 17624

فرمانده سپاه امام علی(ع) تنگستان:

یادواره شهدای اهرم اول آذر برگزار می شود

یادواره شهدای اهرم اول آذر برگزار می شود

فرمانده سپاه امام علی(ع) تنگستان گفت: درجهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یادواره شهدای شهر اهرم و علمای شهر اهرم در اول آذر 96 ساعت 19 در مصلی نماز جمعه شهر اهرم برگزار خواهد شد.

به گزارش بوشهر24،سرهنگ احمد حیدری فرمانده سپاه امام علی(ع) شهرستان تنگستان گفت: از روحیه جهادی و انقلابی سپاه و بسیج تشکر و قدردانی می کنم.

وی افزود: هفته بسیج که حضرت امام خمینی(ره) در آذر ۵۷ دستور به تشکیل آن سازمان مردم نهاد را صادر کردند و کسی باور نمی کرد این سازمان روزی به جایی برسد که نماد مقاومت و ایثار و از خود گذشتگی باشد.

حیدری ادامه داد: بسیج و هدف از آن به حول قوه الهی این درخت تناور و شجره طیبه طوری ظهور و بروز کرده که نه در ایران بلکه در جهان اسلام شاهد بروز و ظهور بسیج و نیروهای مردمی هستیم.

فرمانده سپاه امام علی(ع) شهرستان تنگستان خاطر نشان کرد: برنامه های هفته بسیج که بسیج آذر ۱۳۹۶با شعار بسیج مظهر مردم سالاری دینی ان شاالله آغاز می شود.

وی ادامه داد: برنامه های هفته بسیج بالغ بر پنجاه برنامه توسط رده های سپاه امام علی (ع)درشهرستان تنگستان در هفته بسیج برگزار خواهد شد و در واقع هدف از برگزاری این برنامه ها تبین و نقش و جایگاه بسیج در دفاع همه جانبه جهاد فرهنگی تولید علم و نهضت خدمات رسانی است.

احمد حیدری اظهار کرد: بر چیده شدن محرومیت از نقاط محروم تنگستان که توسط بسیج سازندگی و گروه های جهادی سازماندهی شده است.

فرمانده سپاه امام علی(ع) تنگستان گفت: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یادواره شهدای شهر اهرم و علمای شهر اهرم اول آذر ماه ساعت 19 در مصلی نماز جمعه شهر اهرم برگزار می شود./تنگستان نما

 

ارسال نظر