کد خبر : 17627

جانشین فرمانده سپاه بوشهر:

سپاه استان بوشهر در بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه مشارکت می‌کند

 سپاه استان بوشهر در بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه مشارکت می‌کند

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای ارسال به زلزله‌زدگان بر عهده بسیجیان است گفت: سپاه استان بوشهر در بازسازی خرابی‌ها به ویژه منازل تخریبی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه مشارکت می‌کند.

به گزارش بوشهر24،با بیان اینکه بسیج در همه عرصه‌های مختلف به صورت تخصصی حضور دارد اظهار داشت: فعالیت بسیج تنها در عرصه نظامی نیست بلکه این نیروی لایزال الهی بر اساس ماموریت‌های تدوین شده برای خنثی سازی توطئه‌های دشمنان در همه عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و دیگر حوزه‌ها  با تخصص‌های گوناگون حضوری فعال و مثمرثمری دارد.

وی، کمک به سازندگی کشور را یکی دیگر از برنامه‌های بسیج دانست و تصریح کرد: 4 هزار طرح عمرانی برای بسیج سازندگی در استان‌ها تعریف شده که بخشی از این طرح‌ها بر عهده بسیج سازندگی سپاه استان بوشهر است.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر، رویکرد تیم سازندگی سپاه استان بوشهر حضوری 4 ساله در مناطق دانست و خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده تیم‌های سازندگی در مناطق حضور 4 ساله برای اجرای برنامه‌های مختلف دارند که این حضور به صورت غیر مستمر است.

خرمدل با اشاره به ساخت 600 واحد مسکونی ویژه مددجویان روستایی کمیته امداد استان بوشهر افزود: در راستای تامین منازل مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در روستاهای استان بوشهر، سپاه تعهد ساخت 600 واحد مسکونی بر عهده گرفت که بخش عمده‌ای از آنان تحویل افراد مورد نظر شد و بخش پایانی هم امسال به مددجویان واگذار می‌شود.

وی با اشاره به مشارکت سپاه استان بوشهر در بازسازی خرابی‌های زلزله غرب کشور بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده و حضور فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در مناطق زلزله‌زده،  سپاه استان بوشهر در بازسازی خرابی‌ها به ویژه منازل تخریبی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه مشارکت می‌کند.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای ارسال به زلزله‌زدگان بر عهده بسیجیان است تصریح کرد: برای تسریع در یاری رساندن به آسیب‌دیدگان از زلزله کرمانشاه، بسیجیان استان بوشهر در جمع‌آوری کمک‌های مردمی مشارکت دارند که تاکنون چندین محموله کمک‌های مردمی استان بوشهر به مناطق زلزله‌زده ارسال شده است.

خرمدل با اشاره به آغاز هفته بسیج از 29 آبان و اجرای برنامه‌های مختلف در استان بوشهر بیان کرد: پیش بینی می‌شود بیش از 5 هزار برنامه در 700 عنوان در سطح شهرها و روستاهای استان بوشهر به مشارکت رده‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج از فردا 29 آبان تا 5 آذر برگزار شود./تسنیم

 

ارسال نظر