کد خبر : 17681

امام جمعه آبپخش:

بصیرت افزایی برای شناساندن انحرافات به جوانان ضروری است

بصیرت افزایی برای شناساندن انحرافات به جوانان ضروری است

امام جمعه آبپخش گفت: فرهنگ سازی و بصیرت افزایی برای شناساندن انحرافات از دین اسلام به جوانان ضروری است.

به گزارش بوشهر24،حجت الاسلام رضایی در خطبه‌های نماز جمعه آب‌پخش با اشاره به نشانه های شیعیان واقعی اظهار داشت: از نشانه های شیعیان واقعی، رسیدگی به امور همسایگان نیازمند است.

وی افزود: رسیدگی به انسان‌های فقیر و تعهد به برطرف کردن مشکلات آنها از نشانه هایی است که باید شیعه واقعی به آن اهتمام داشته باشند.

امام جمعه آبپخش تصریح کرد: فردی که فقط به فکر امورات خود بوده و نسبت به جامعه تعهد نداشته باشد، شیعه واقعی نیست.

حجت الاسلام رضایی بیان داشت: در توصیه های معصومین علیهم السلام نسب به توجه به امور مالی و عاطفی نیازمندان بخصوص یتیمان و افراد بی سرپرست تاکید فراوان شده است.

امام جمعه آبپخش راستگویی را از نشانه های شیعه واقعی دانست و افزود: اگر دروغ در جامعه رواج پیدا کند، حس بی اعتمادی در جامعه نهادینه خواهد شد.

خطیب جمعه آبپخش در خطبه دوم با اشاره به برچیده شدن بساط داعش در منطقه اظهار داشت: شجره خبیثه داعش با خدعه امریکا و استکبار جهانی غرس ولی با یاری خداوند و تلاش جبهه مقاومت ریشه آن خشکانده شد.

حجت الاسلام رضایی افزود: نقشه استکبار جهانی برای تجزیه منطقه و اختلاف افکنی میان شیعه و سنی با روی کار آوردن داعش نمایان شد که الحمدلله با تدبیر ولی امر مسلمین و مجاهدت های جبهه مقاومت نقشه آنها نقش بر آب شد.

وی خاطرنشان کرد: این پیروزی بزرگ، با پیروی از مرجعیت دینی و ایثار و از خودگذشتگی مدافعان حرم بدست آمد.

امام جمعه آبپخش با اشاره به دلاوری های فرمانده قدس سپاه پاسداران در نبرد با داعش ابراز داشت: سردار سلیمانی در جبهه مبارزه با داعش، ایثار فراوان کرد و نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان اسلام به عنوان سردار مبارزه با داعش و نابود کننده این غده سرطانی مطرح است.

حجت الاسلام رضایی با تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر داعش اظهار داشت: ضربه ای که داعش خورد نه تنها باعث نابودی این شجره خبیثه شد بلکه ضربه ای مهلک بر استکبار جهانی و سران مرتجع عرب بخصوص آل سعود خبیث است.

امام جمعه آبپخش فرهنگ سازی و بصیرت افزایی برای شناساندن انحرافات در دین اسلام به جوانان را ضروری دانست و افزود: توصیه مکرر رهبر عزیز انقلاب هم همین است و باید بدین امر اهتمام جدی شود.

حجت الاسلام رضایی با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: بسیج، نیرویی مردمی و از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است که توانسته در جبهه های مختلف پیروزی های زیادی برای مملکت اسلامی به ارمغان بیاورد./مهر

ارسال نظر