کد خبر : 18010

اجرای 50 طرح عمرانی با همکاری سپاه در سه دهستان محروم استان بوشهر

 اجرای 50 طرح عمرانی با همکاری سپاه در سه دهستان محروم استان بوشهر

استاندار بوشهر گفت: با مشارکت سپاه این استان 50 طرح عمرانی در روستاهای محروم سه دهستان بوالخیر، کبگان و دهرود استان بوشهر اجرا می ‌شود.

به گزارش بوشهر24،روابط عمومی استانداری بوشهر روز سه شنبه به نقل از عبدالکریم گراوند در نشست با فرماندهان سپاه، مسئولان قرارگاه پیشرفت و آبادانی و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر افزود: سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی حضور موفقی داشته و تلاش این نهاد در برطرف کردن محرومیت مناطق مختلف استان بوشهر قابل ستایش است.

وی اضافه کرد: همزمان با دهه مبارک فجر عملیات اجرایی طرح های محرومیت زدایی عمرانی و زیرساختی در دهستان های یاد شده آغاز می شود.

استاندار بوشهر بیان کرد: برای اجرای این طرح‌های محرومیت زدایی 120 میلیارد ریال اعتبار مصوب شده است که 60 میلیارد ریال آن توسط استانداری بوشهر و مابقی از سوی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان بوشهر تامین اعتبار می شود.

گراوند بیان کرد: در این زمینه کمیته مشترکی با همکاری معاون امور عمرانی استانداری و دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران، اعضای قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان بوشهر تشکیل خواهد شد.

وی با قدردانی از تلاش‌های حوزه محرومیت‌زدایی بویژه در روستاها و نقاط محروم استان بوشهر افزود: همواره تلاش برای افزایش رضایت مردم بویژه مردم ساکن در نقاط محروم و روستاها مورد توجه است که در این ارتباط خدمات سپاه در این عرصه قابل توجه و تقدیر است./ایرنا

ارسال نظر