کد خبر : 18130

فعالیت‌های علمی در سپاه استان بوشهر توسعه می‌یابد

فعالیت‌های علمی در سپاه استان بوشهر توسعه می‌یابد

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه با دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از ظرفیت‌های دو مجموعه، فعالیت‌های علمی در سپاه استان بوشهر توسعه می‌یابد.

به گزارش بوشهر24،سردار علی رزمجو در آیین انعقاد تفاهم‌‌نامه با دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر با تاکید بر نقش مهم رشد علمی در تحقق برنامه‌ها و سیاست‌های تدوین شده اظهار داشت: کشوری که بتواند علم را به تولید و تولید را به ثروت تبدیل کند قدرتمند و توانمند می‌شود.

وی با تاکید بر توجه به قدرت علمی و نقش آن در تحقق برنامه‌ها افزود: افزایش قدرت نظامی، علمی و اقتصادی مورد توجه ویژه قرار دارد که این مهم با  افزایش توانمندی علمی سپاه با همکاری مراکز تحقیقاتی و  آموزش عالی محقق می‌شود.

فرمانده سپاه استان بوشهر گسترش برنامه‌های علمی را در اولویت برنامه‌های سپاه دانست و تصریح کرد: با انعقاد تفاهم‌نامه با دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از ظرفیت‌های دو مجموعه، فعالیت‌های علمی در سپاه استان بوشهر توسعه می‌یابد.

سردار رزمجو بیان کرد: در قالب این تفاهم‌نامه دوره‌های مختلف آموزشی، جشنواره‌ها و مسابقات علمی برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر نیز گفت: این دانشگاه با رویکرد علمی و انقلابی آماده توسعه همکاری‌های علمی و پژوهشی است.

اسماعیل عبدالهی، توجه به برنامه‌های تحقیقی و پژوهشی بسیجیان و هدایت پایان نامه‌ها را از اولویت این تفاهم‌نامه دانست و خاطر نشان کرد:یکی از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی که در این تفاهم‌نامه به آن اشاره شده استفاده از مراکز دانشگاهی برای تحقیق و پژوهش بسیجیان و هدایت پایان نامه‌ها بر اساس اولویت‌های سپاه است./تسنیم

 

ارسال نظر