کد خبر : 18141

ارتقاء دانش مهارتی سربازان وظیفه نیروی هوایی بوشهر با آموزش های فنی و حرفه ای

ارتقاء دانش مهارتی سربازان وظیفه نیروی هوایی بوشهر با آموزش های فنی و حرفه ای

فرمانده پایگاه هوایی ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر خبر داد: ارتقاء دانش مهارتی سربازان وظیفه نیروی هوایی بوشهر با آموزش های فنی و حرفه ای

به گزارش بوشهر24،فرمانده پایگاه هوایی ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر از ارتقای دانش مهارتی سربازان وظیفه نیروی هوایی این استان را با آموزش های فنی و حرفه ای خبر داد.

امیر خلبان اسماعیل لشکری، فرمانده پایگاه هوایی ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه 20بهمن ماه شهر بوشهر گفت: توسعه مرکز آموزش فنی و حرفه ای مستقر در پایگاه هوایی بوشهر با همکاری مجموعه آموزش فنی و حرفه ای این استان در راستای توانمندسازی سربازان وظیفه و خانوداه های پرسنل در دستور کار قرار دارد.

امیر خلبان لشکری افزود: آموزش های مهارتی به عنوان یک راهکار بسیار مفید برای رسیدن به اشتغال سربازان این فرماندهی خواهد بود و فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای برای سربازان و همچنین کارکنان کادر و خانوداه های آنان از مواردی است که به دنبال توسعه آن خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه توسعه کمی و کیفی آموزش های مهارتی در بین سربازان در راستای اشتغال پایدار در دستور کار است ،گفت: پادگان بستر و فرصتی مناسب برای کسب مهارت و هموار شدن مسیر اشتغال سربازان وظیفه است و ما با استفاده  از این فرصت با ارایه آموزش های مهارتی مورد نیاز، زمینه اشتغال و ارتقای مهارت آنها را فراهم ساخته ایم.

امیر خلبان لشکری ارائه آموزش های مهارت محور به نیروهای کادر و وظیفه پایگاه هوایی ششم شکاری بوشهر را گامی موثر برای ارتقاء مهارت و ایجاد زمینه‌های کسب و کار عنوان کرد و افزود: نقش تأثیرگذار آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در ایجاد اشتغال پایدار موثر غیر قابل انکار است./فنی وحرفه ای

 

ارسال نظر