کد خبر : 18235

بوشهر دروازه تجارت و تمدن فرهنگی در ادوار مختلف تاریخی بوده است

بوشهر دروازه تجارت و تمدن فرهنگی در ادوار مختلف تاریخی بوده است

استاندار بوشهر گفت: بوشهر دروازه تجارت و تمدن فرهنگی در ادوار مختلف تاریخی بوده است.

به گزارش بوشهر24،عبدالکریم گراوند عصر جمعه در مراسم معرفی چهره ماندگار و شهروند افتخاری بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار مهمی است و دارای تاریخ و تمدنی بزرگ است.

وی با اشاره به اینکه فقط در استان بوشهر بیش از ۱۰ کشور جهان تاکنون دفتر داشته‌اند، ادامه داد: بوشهر دروازه تجارت و تمدن فرهنگی در ادوار مختلف تاریخی بوده است و نقشی مهم در عمران و توسعه کشور داشته است.

استاندار بوشهر با اشاره به نقش تاثیرگذار استان بوشهر در سطح کشور، اضافه کرد: اسماعیل تبادار استاندار فارس به‌عنوان چهره ماندگار شهر بوشهر و لیلا رجبی به‌عنوان شهروند افتخاری بوشهر انتخاب شده‌اند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره همایون شهنواز کارگردان فقید سریال دلیران تنگستان خاطرنشان کرد: این هنرمند فقید در معرفی تاریخ باشکوه بوشهر در عرصه مقاومت نقش مهمی داشته است.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر نیز در این آئین با اشاره به انتخاب اسماعیل تبادار استاندار فارس به‌عنوان چهره ماندگار شهر بوشهر بیان کرد: تبادار کارنامه درخشانی در دوران مدیریتی خود در استان بوشهر داشته است.

ابوذر دهدار همچنین با اشاره به انتخاب لیلا رجبی به‌عنوان شهروند افتخاری بوشهر افزود: رجبی به عنوان یک قهرمان مقام‌ها و افتخارات خوبی را برای کشورمان کسب کرده است./مهر

 
 
 

ارسال نظر