کد خبر : 18242

تعامل با احزاب سیاسی در اولویت است

تعامل با احزاب سیاسی در اولویت است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: تعامل با احزاب سیاسی و اقوام و عمل به قانون در اولویت برنامه‌های معاونت سیاسی و امنیی استانداری بوشهر است.

به گزارش بوشهر24،مجید خورشیدی ظهر دیروزدر نشست شورای اداری استان بوشهر با قدردانی از حسن توجه استاندار بوشهر به وی، از اعتماد وزیر کشور هم تشکر کرد و اظهار داشت: بنده کار با وزرای مختلفی را تجربه کرده‌ام اما رحمانی فضلی در امر انتصابات توجه خاصی به شایسته سالاری و تخصص گرایی دارند.

وی خدمتگزاری به مردم استان بوشهر را افتخار دانست و افزود: مردم استان بوشهر مردمانی صمیمی، مهمان نواز و شجاع همچون رئیسعلی دلواری هستند و اهل فضل و دانش بوده به طوری که سابقه 110 ساله آموزش نوین و 100 سال روزنامه  نگاری نشان از فضل و بزرگی این مردم است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر تاکید کرد: خودم را ملزم به رعایت توصیه حضرت علی (ع) می‌کنم که فرمودند در مقابل چنین مردمانی باید فروتن، نرم خو و گشاده روی باشیم.

خورشیدی گفت: اولویت بنده در مسئولیت جدید تعامل با احزاب و گروه‌های سیاسی، اقوام و مذاهب موجود در استان بوشهر است.

وی،: عمل به قانون اساسی را به عنوان اساس بنیاد بشری از دیگر اولویت‌ها دانست و بیان کرد: پیشبرد منویات نظام، اهداف دولت تدبیر و امید و تلاش برای تحقق شعارهای رئیس جمهور از دیگر اولویت‌ها و برنامه‌ها است./تسنیم

ارسال نظر