کد خبر : 18242

تعامل با احزاب سیاسی در اولویت است

تعامل با احزاب سیاسی در اولویت است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: تعامل با احزاب سیاسی و اقوام و عمل به قانون در اولویت برنامه‌های معاونت سیاسی و امنیی استانداری بوشهر است.

به گزارش بوشهر24،مجید خورشیدی ظهر دیروزدر نشست شورای اداری استان بوشهر با قدردانی از حسن توجه استاندار بوشهر به وی، از اعتماد وزیر کشور هم تشکر کرد و اظهار داشت: بنده کار با وزرای مختلفی را تجربه کرده‌ام اما رحمانی فضلی در امر انتصابات توجه خاصی به شایسته سالاری و تخصص گرایی دارند.

وی خدمتگزاری به مردم استان بوشهر را افتخار دانست و افزود: مردم استان بوشهر مردمانی صمیمی، مهمان نواز و شجاع همچون رئیسعلی دلواری هستند و اهل فضل و دانش بوده به طوری که سابقه 110 ساله آموزش نوین و 100 سال روزنامه  نگاری نشان از فضل و بزرگی این مردم است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر تاکید کرد: خودم را ملزم به رعایت توصیه حضرت علی (ع) می‌کنم که فرمودند در مقابل چنین مردمانی باید فروتن، نرم خو و گشاده روی باشیم.

خورشیدی گفت: اولویت بنده در مسئولیت جدید تعامل با احزاب و گروه‌های سیاسی، اقوام و مذاهب موجود در استان بوشهر است.

وی،: عمل به قانون اساسی را به عنوان اساس بنیاد بشری از دیگر اولویت‌ها دانست و بیان کرد: پیشبرد منویات نظام، اهداف دولت تدبیر و امید و تلاش برای تحقق شعارهای رئیس جمهور از دیگر اولویت‌ها و برنامه‌ها است./تسنیم

 • خبر ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۱۱:۲۵

  0 0 پاسخ

  سید محمد جواد مهدوی مرتضوی مدرس دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی در نشست بصیرتی بسیجیان برازجان گفت:
  می توانیم ادعا کنیم عجیب ترین و با انعطاف ترین نظام سیاسی در دنیا کشور ما ایران است
  وی افزود:در همه جای دنیا مخالفین حکومت یا قانون آن کشور یا تحت شدیدترین تدابیر امنیتی قرار میگیرند یا به هر نحوی ترور و سوخته می شوند و یا از مسئولیت دور نگه داشته می شوند.
  مهدوی مرتضوی با اشاره به برخی مسئولین و وزرای حاضر در این دولت و نیز شهردار کنونی تهران گفت:در ایران ، مخالفینش، نظام را تهدید می کنند، در فتنه و براندازی حکومت شرکت می کنند خانه به خانه به در خانه مردم می روند و ملت را علیه نظام و شکایت کشی تحریک و اغوا می کنند و علیه نظام و حکومت هم سازماندهی می کنند وبر مخالفت بر قانون اساسی کشور تبلیغ می کنند وآنگاه پس از آن ، امروز شاهدیم در همان نظام و دولتش مسئولیت می گیرند و بر همان مردم هم حکومت هم می کنند.
  وی اظهار داشت :همان کسانی که از انقلابی بودن گذشته خود نادم و پشیمانند و امروز مسئولیت دارند و به اصطلاح مرتجع ترین مسئولین هم نمی توانند ادعا کنند در دوره طاغوت شاه اینچنین فضایی بوده است و یا برای آنها می توانست فراهم باشد

ارسال نظر