کد خبر : 18327

جهت آشنایی با ظرفیت‌های بندری استان بئوشهر

هیات عالی‌رتبه قطری وارد بوشهر شد

هیات عالی‌رتبه قطری وارد بوشهر شد

هیاتی عالی‌رتبه از مدیران ارشد کشور قطر، صبح امروز به منظور آشنایی با ظرفیت‌های بندری و سرمایه‌گذاری وارد بوشهر شدند.

به گزارش بوشهر24،هیاتی عالی‌رتبه از مدیران ارشد وزارت حمل و نقل و سازمان بنادر قطر صبح امروز به منظور آشنایی با ظرفیت‌های بندری و سرمایه‌گذاری در راستای ارتقاء سطوح فعالیت تجاری بین ایران و قطر وارد بوشهر شدند.

در این سفر یک روزه حسن الهیل، مشاور ارشد وزیر حمل و نقل و ارتباطات، خالد النعیمی مدیر بندر الرویس،کاپتان الیافعی مدیر بندر حمد و حمد الانصاری، مدیر بین الملل وزارت حمل و نقل، کاپیتان الخنجی رییس سازمان بنادر قطر را همراهی می‌کنند.

 

نشست با استاندار و مدیران حوزه‌های اقتصادی، تجار و فعالان بخش‌های خصوصی استان بوشهر در کنار بازدید میدانی از بخشی از ظرفیت‌های تجاری استان بوشهر و به خصوص اداره بنادر و کشتیرانی و گمرک مرکز این استان از جمله برنامه‌های سفر هیات قطری است.

در اواسط پاییز سال گذشته با حضور رئیس اجرایی شرکت توسعه زیرساخت های بندری و مدیریت بنادر قطر در تهران و پس از آن حضور تیمی از فعالان اقتصادی بخش خصوصی  ایران در قطر در قالب "کمیته مشترک همکاری‌های بندری و دریایی" راه‌های گسترش همکاری‌های دریایی و بندری در جهت ارتقاء و بهبود سطوح فعالیت‌های تجاری دو کشور آغاز شد.

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر صبح امروز در حاشیه ورود این هیات قطری به بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: این هیات به منظور ملاقات میدانی و ارزیابی ظرفیت‌های تجاری استان بوشهر و در جهت بهبود فعالیت‌های تجاری بین قطر و ایران انجام می‌شود.

نورالله اسعدی افزود: این سفر یک روزه است و در طی آن بسته‌های مختلفی از ظرفیت‌ها و امکانات تجاری استان بوشهر و به خصوص تجارت دریایی به هیات قطری ارائه می‌شود./فارس

 

ارسال نظر