کد خبر : 18388

فرمانده نیروی دریایی سپاه:

دشمنان دنبال ایجاد بازدارندگی در مقابل قدرت ایران هستند

دشمنان دنبال ایجاد بازدارندگی در مقابل قدرت ایران هستند

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: اقتدار جمهوری اسلامی به جایگاهی رسیده است که امروز دشمنان دنبال ایجاد توان بازدارندگی در مقابل ما هستند.

به گزارش بوشهر24،سردار علی فدوی صبح یکشنبه در همایش تجلیل از علمداران خلیج فارس اظهار داشت: بسیاری از وعده‌های امام محقق شده است و امیدواریم شاهد تحقق وعده دیگر ایشان یعنی تحویل انقلاب به صاحب اصلی آن باشیم.

وی اضافه کرد: امسال سال تکمیل انقلاب است. ۴۰ سال است که روندی برقرار است که با  تلاش همه دوست داران انقلاب پای انقلاب اسلامی ایستادند بدون اینکه حتی یک روز این روند ادامه نداشته باشد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه بیان کرد: دشمنی دشمنان از همان ابتدای پیروزی انقلاب شروع شد و ۴۰ سال است که این دعوا ادامه دارد و نزولی در دعوا شاهد نیستیم. ماهیت این دعوا ماهیت حق و باطل است.

وی ادامه داد: ملت ما و کسانی که پای کار بودند محک خوبی خوردند و روسفید از این محک مردانه بیرون آمدند. دشمنان نیز با تمام وجود پای کار بودند و همه کار کردند.

فدوی خاطرنشان کرد: مرحله دفاع جانانه انجام شد، و دفاع را از خانه خود به خانه دشمن منتقل کردیم و توان خود را نشان دادیم و به مرحله بازدارندگی رسیدیم.

وی با تشریح وضعیت بازدارندگی گفت: اگر دشمن بخواهد اقدامی را انجام دهد منافعش از چیزهایی که از دست میدهد بیشتر است. امروز جرات یک شلیک به سمت ما را ندارند.

فدوی افزود: مرحله سوم امروز است که دشمن دنبال وضعیتی است که بتواند در مقابل جمهوری اسلامی ایران بازدارنده باشند.

وی بیان کرد: این قدرت و توان ما تحقق وعده خداوند است که خللی در آن نخواهد بود و ملت ما به دستور خدا عمل کرد و می‌کند و ادامه خواهد داد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: ما شروط خداوند را عمل کردیم و خداوند نیز وعده خود را محقق کرد. ما در اوج هستیم. در خلیج فارس می توان ذلت و تمکین شناورهای آمریکایی و تفنگداران آنها را ببینیم.

وی افزود: تاکید کردیم در خلیج فارس باید فارسی صحبت کنید و مکالمات طی این سالها فارسی انجام می‌شود و روی همه شناورهایشان فارسی‌زبان دارند./مهر

ارسال نظر