کد خبر : 18388

فرمانده نیروی دریایی سپاه:

دشمنان دنبال ایجاد بازدارندگی در مقابل قدرت ایران هستند

دشمنان دنبال ایجاد بازدارندگی در مقابل قدرت ایران هستند

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: اقتدار جمهوری اسلامی به جایگاهی رسیده است که امروز دشمنان دنبال ایجاد توان بازدارندگی در مقابل ما هستند.

به گزارش بوشهر24،سردار علی فدوی صبح یکشنبه در همایش تجلیل از علمداران خلیج فارس اظهار داشت: بسیاری از وعده‌های امام محقق شده است و امیدواریم شاهد تحقق وعده دیگر ایشان یعنی تحویل انقلاب به صاحب اصلی آن باشیم.

وی اضافه کرد: امسال سال تکمیل انقلاب است. ۴۰ سال است که روندی برقرار است که با  تلاش همه دوست داران انقلاب پای انقلاب اسلامی ایستادند بدون اینکه حتی یک روز این روند ادامه نداشته باشد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه بیان کرد: دشمنی دشمنان از همان ابتدای پیروزی انقلاب شروع شد و ۴۰ سال است که این دعوا ادامه دارد و نزولی در دعوا شاهد نیستیم. ماهیت این دعوا ماهیت حق و باطل است.

وی ادامه داد: ملت ما و کسانی که پای کار بودند محک خوبی خوردند و روسفید از این محک مردانه بیرون آمدند. دشمنان نیز با تمام وجود پای کار بودند و همه کار کردند.

فدوی خاطرنشان کرد: مرحله دفاع جانانه انجام شد، و دفاع را از خانه خود به خانه دشمن منتقل کردیم و توان خود را نشان دادیم و به مرحله بازدارندگی رسیدیم.

وی با تشریح وضعیت بازدارندگی گفت: اگر دشمن بخواهد اقدامی را انجام دهد منافعش از چیزهایی که از دست میدهد بیشتر است. امروز جرات یک شلیک به سمت ما را ندارند.

فدوی افزود: مرحله سوم امروز است که دشمن دنبال وضعیتی است که بتواند در مقابل جمهوری اسلامی ایران بازدارنده باشند.

وی بیان کرد: این قدرت و توان ما تحقق وعده خداوند است که خللی در آن نخواهد بود و ملت ما به دستور خدا عمل کرد و می‌کند و ادامه خواهد داد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: ما شروط خداوند را عمل کردیم و خداوند نیز وعده خود را محقق کرد. ما در اوج هستیم. در خلیج فارس می توان ذلت و تمکین شناورهای آمریکایی و تفنگداران آنها را ببینیم.

وی افزود: تاکید کردیم در خلیج فارس باید فارسی صحبت کنید و مکالمات طی این سالها فارسی انجام می‌شود و روی همه شناورهایشان فارسی‌زبان دارند./مهر

 • روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن بوشهر ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ ۱۴:۱۶

  0 0 پاسخ

  حمید حیدری بریدی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر:

  به منظور تسهیل دسترسی متقاضیان و ناظران نظام فنی روستایی از پروژه‌ها، سامانه مدیریت ساخت واحدهای مسکونی در بنیاد مسکن استان بوشهر راه‌اندازی شد.
  با طراحی و اجرای این سامانه، امکان پیگیری تمامی خدمات از جمله صدور پروانه ساختمانی و دریافت کد ره‌گیری مهیا می‌کند.
  این سامانه گزارش پیشرفت فیزیکی واحدهای تحت نظارت حوزه شهرستانی و استانی را رصد می‌کند و مراحل ساخت یک واحد مسکونی به صورت آنلاین بارگذاری می‌شود.
  فعالیت نظام فنی روستایی از سال 1389 در بنیاد مسکن استان بوشهر آغاز شد که این نهاد دارای 180 ناظر روستایی در رشته عمران و معماری است.
  مقاوم سازی منازل روستایی در اولویت برنامه‌های بنیاد مسکن استان بوشهر قرار دارد. امسال 2 هزار و 500 واحد مسکونی در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان بوشهر با پرداخت تسهیلات کم بهره مقاوم سازی می‌شود.
  وام‌های مقاوم سازی منازل در نقاط مرزی و ساحلی به 25 میلیون تومان و در نقاط مختلف به 20 میلیون تومان با سود 4 درصد افزایش یافته است.
  74 هزار و 234 واحد مسکونی روستایی مقاوم سازی می‌شود و تاکنون 53درصد منازل روستاهای استان بوشهر مقاوم سازی شده که تا سال 1406 به بیش از 70 درصد می‌رسد.
  بر اساس آمارهای موجود 53 درصد واحدهای مسکونی روستایی استان بوشهر مقاوم سازی شده است که با برنامه‌ریزی امسال 2 هزار و 500 منزل روستایی استان مقاوم سازی می‌شود.

ارسال نظر