کد خبر : 199

انتصاب سومین بانوی مدیرکل در بوشهر

انتصاب سومین بانوی مدیرکل در بوشهر

بوشهر۲۴: بعد از مدیر کل فرهنگ و ارشاد و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، سومین بانوی مدیرکل در استان بوشهر در راس اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مشغول به کار شد.

بوشهر24: بعد از مدیر کل فرهنگ و ارشاد و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، سومین بانوی مدیرکل در استان بوشهر در راس اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مشغول به کار شد.

به گزارش "بوشهر24"، با حضور مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور  مرضیه رستمی به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر معرفی و از تلاش های صدرالله محتشم مدیرکل سابق این نهاد تقدیر شد.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور  با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ و کتابخوانی یک از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: همه فعالان این عرصه باید در راستای توسعه فضاهای کتابخانه‌ای و همچنین ترویج فرهنگ کتاب تلاش کنند.

علی برزگری در ادامه از تلاش های صدرالله محتشم مدیرکل سابق اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر و بیان داشت: محتشم تلاش‌های بسیار زیادی را در این استان داشته است و شاهد اقدامات بسیار خوبی هستیم.

وی در ادامه طی حکمی مرضیه رستمی را به‌عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر معارفه کرد و خواستار همکاری همه دستگاه‌ها با وی در انجام وظایف محوله شد.

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر نیز در این آئین با تقدیر از حسن اعتماد مسئولان برای سپردن این مسئولیت به وی اظهار داشت: از تجربیات مدیرکل سابق کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.

به گزارش مهر مرضیه رستمی تصریح کرد: اینکه در این مسئولیت از زنان استفاده می‌شود بیانگر این است که دولت توجه ویژه‌ای به زنان دارد و تلاش می‌کنم تا بتوانم نماینده شایسته‌ای برای جامعه زنان باشم.

ارسال نظر