کد خبر : 2022

موسوی نژاد: کسی حق تبدیل روحیه مقاومت مردم به فرهنگ مسامحه را ندارد

موسوی نژاد: کسی حق تبدیل روحیه مقاومت مردم به فرهنگ مسامحه را ندارد

بوشهر24: حجت الاسلام والمسلمین موسوی نژاد به عنوان سخنران روزقدس برازجان اظهارداشت: روحیه مقاومت و استکبارستیزی، میراث بزرگی است که از سوی امام (ره) و شهدای گرانقدر به ما رسیده است و هدر دادن این میراث قطعا موجب نکوهش دیگران خواهد بود.

بوشهر24: حجت الاسلام والمسلمین موسوی نژاد به عنوان سخنران روزقدس برازجان اظهارداشت: روحیه مقاومت و استکبارستیزی، میراث بزرگی است که از سوی امام (ره) و شهدای گرانقدر به ما رسیده است و هدر دادن این میراث قطعا موجب نکوهش دیگران خواهد بود.

به گزارش"بوشهر24"، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد ظهر امروز در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در شهر برازجان با قدردانی از حضور گسترده و آگاهانه مردم اظهار داشت: حرکت‌های قبیح و جنایات بی‌رحمانه‌ای توسط رژیم صهیونیستی در حالی است که اجازه ساکت نشستن و بی تفاوت بودن را به هیچ شخص آزاده‌ای نمی‌دهد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: جنگ غزه و رژیم صهیونیستی، جنگ اسلام حقیقی و اسلام آمریکایی و جنگ تمام عیار کفار و مستکبران با مردم آزادی‌خواه و مظلوم است و وظیفه ما دفاع از حق و فریاد برآوردن بر سر ظالمان است.

وی با بیان اینکه مقاومت تنها راه پیروزی در مقابل دشمنان زیاده‌خواه است گفت: عزت و پیروزی‌های کسب شده در جنگ‌های لبنان، غزه، سوریه و هشت سال دفاع مقدس ایران فقط از طریق فرهنگ مقاومت به دست آمد و هرگز مسامحه و مذاکره موجب رفع دشمنی و عقب نشینی دشمن نشده است.

http://8pic.ir/images/nsrn3h5g9xn9a6pzzggc.jpg

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر تصریح کرد: بی شک عاملی غیر از مقاومت نمی‌تواند موجب دوام و پیروزی باریکه 24 کیلومتری نوار غزه در مقابل تمام استکبار جهانی با آن همه ابزار و امکانات باشد؛ مقاومت درسی است که در مکتب عاشورا یاد گرفته‌ایم و باید از آن در برابر دشمنان استفاده کنیم.

موسوی‌نژاد تاکید کرد: بارها دیده‌ایم که کشورهایی در مقابل آمریکا و سایر مستکبران کوتاه آمدند و همانند لیبی همه انرژی هسته‌ای خود را خنثی و تقدیم آنها کردند اما چیزی غیر از ذلت به دست نیاورند در حالیکه ملت‌های دیگر با مقاومت و ایستادگی دستاوردهای فراوانی از جمله عزت و استقلال و آزادگی کسب کردند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه غاصبین و مستکبرین، کوتاه آمدن و عقب‌نشینی ما را می‌خواهند، افزود: ابرقدرت‌هایی که حاضرند هزینه‌های فراوان جنگ را تحمل کنند، مطمئنا کوتاه آمدن را می‌پسندند و در اثر مسامحه و مذاکره به منافع خود به راحتی دست پیدا می‌کنند.

http://8pic.ir/images/it6yllz8jvtrtuntqhqj.jpg

نماینده مردم دشتستان در مجلس یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران بحران‌های فراوانی را پشت سرگذاشته و برای پابرجا ماندن انقلاب، هزینه‌های زیاد و جوانان عزیزی را تقدیم کرده است و ما به هیچ قیمتی نباید این دستاوردها را خدشه‌دار کنیم.

این مسئول با بیان اینکه هم در جنگ نظامی و هم در جنگ اقتصادی باید با روش مقاومت در مقابل دشمنان ایستاد، اضافه کرد: مطرح کردن سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی توسط رهبر معظم انقلاب به این معنی است که در جنگ اقتصادی باید از روش مقاومت که تاکید امام (ره) نیز بوده استفاده کرد و گرنه چیزی غیر از ذلت نصیب ما نخواهد شد.

موسوی‌نژاد تاکید کرد: ما توانستیم جنگ نظامی هشت ساله را با مقاومت طی کنیم و آیا صحیح است که در جنگ اقتصادی به مسامحه، کوتاه آمدن و مذاکره بیندیشیم.

http://8pic.ir/images/hipg88wjc12j6gvad8au.jpg

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر خاطرنشان کرد: روحیه مقاومت و استکبارستیزی، میراث بزرگی است که از سوی امام (ره) و شهدای گرانقدر به ما رسیده است و هدر دادن این میراث قطعا موجب نکوهش دیگران خواهد بود.

نماینده مردم دشتستان با بیان اینکه هیچ کس حق ندارد روحیه ایستادگی و مقاومت مردم را به فرهنگ کرنش و مسامحه تبدیل کند، گفت: خاستگاه ملت ما عاشورا است و مردم در مکتب عاشورا مقاومت را یاد گرفته‌اند لذا در این مکتب، کوتاه آمدن و ذلت وجود ندارد.

ارسال نظر