کد خبر : 21355

رسانه‌های دشتستان در مقابله با زمین‌خواری فریاد بزنند

رسانه‌های دشتستان در مقابله با زمین‌خواری فریاد بزنند

فرماندار شهرستان دشتستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای رفع تصرف زمین‌های دولتی، گفت: رسانه‌های دشتستان در مقابله با زمین‌خواری فریاد بزنند.

به گزارش بوشهر24، فتح‌الله نوروزی عصر یکشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان نیازمند همکاری و یاری رسانه‌ها و تعامل با خبرنگاران هستیم و باید همه در کنار هم برای رسیدن به اهداف تلاش کنیم.

وی رسانه‌ها را از عوامل توسعه و پیشرفت هر جامعه دانست و بیان کرد: شفافیت، صداقت، اطلاع‌رسانی دقیق از ویژگی‌های رسانه‌ها و خبرنگاران است که ما به رسانه‌های شهرستان نگاه تعاملی داریم.

فرماندار دشتستان با اشاره به مشکلات خبرنگاران شهرستان اضافه کرد: کمیته‌ای متشکل از خبرنگاران پیشکسوت دشتستان راه اندازی می‌کنیم و با همراهی مسئولان استانی برای رفع مشکلات اهالی رسانه شهرستان تلاش خواهیم کرد.

راه‌اندازی خانه مطبوعات در دشتستان

وی راه‌اندازی خانه مطبوعات در شهرستان دشتستان را مهم دانست و افزود: می‌توانیم با همراهی و هم‌افزایی رسانه‌ها اقدامات خوبی را برای توسعه و پیشرفت شهرستان داشته باشیم.

نوروزی در ارتباط با کرونا در دشتستان نیز گفت: تاکنون هزار و ۸۹۲ مورد ابتلای به کرونا در شهرستان ثبت شده است که هزار و ۵۸۶ نفر بهبود یافته و ۱۱۲ نفر نیز جان باخته‌اند.

وی با اشاره به اینکه از شب برگزاری انتخابات دوم اسفند تاکنون در تلاش برای مقابله با کرونا بوده‌ایم، افزود: یکی از دلایل مرگ و میر بالای بیماران کرونایی در شهرستان، داشتن بیماری‌های زمینه‌ای نظیر دیابت است. برخی از فوتی‌ها نیز از دیگر شهرستان‌ها به دشتستان منتقل شده‌اند.

توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی

فرماندار دشتستان با تقدیر از پیگیری‌های نماینده مردم شهرستان دشتستان برای تجهیز بیمارستان شهید گنجی برازجان، خاطرنشان کرد: تجهیزات خوبی از سوی شورای راهبردی پتروشیمی‌ها وارد شهرستان شده و تجهیزات دیگری نیز به زودی اضافه می‌شود.

نوروزی از تلاش برای توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی شهرستان خبر داد و تصریح کرد: توسعه بیمارستان ۱۷ شهریور، احداث بیمارستان ۶۴ تخت خوابی تأمین اجتماعی و آماده افتتاح شدن دو کلینیک در شهر برازجان از جمله این اقدامات است.

وی خواستار همراهی و همکاری رسانه‌های دشتستان در مقابله با زمین‌خواری شد و افزود: کارهای خوبی در این زمینه صورت گرفته است و از سال ۹۸ تا خردادماه امسال دو هزار و ۲۴۵ هکتار اراضی دولتی به نفع دولت آزاد شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر