کد خبر : 2143

معرفی شش مسئول در شهرستان جم+عکس

 معرفی شش مسئول در شهرستان جم+عکس

در پایان جلسه امورز حجت اسلام علی رضایی به عنوان مشاور فرماندار در امور روحانیت، اسدالله نیکخواه به عنوان مشاور فرماندار در امور شوراها، فرزانه عسکری به عنوان مشاور فرماندار در امور بانوان، سید رضا محمودی به عنوان مشاور فرماندار در امور جوانان و سازمان های مردم نهاد و رییسی به عنوان رییس جدید ستاد نماز جمعه شهرستان معرفی شدند.

بوشهر24: فرماندار شهرستان جم گفت: ساخت مصلی در شان مردم شهرستان جم از نیازهای ضروری به شمار می‌آید.

به گزارش "بوشهر 24" عبدالله نادری در جلسه شورای اداری ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر از حضور حماسی مردم شهرستان جم در راهپیمایی روز قدس تشکر و قدردانی کرد.

فرماندار جم اضافه کرد: ملت بزرگ ایران در روز قدس با حضور حماسی خود بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی و مردم مظلوم فلسطین تجدید  میثاق کردند.

نادری به عملیات غرور آفرین مرصاد اشاره کرد و بیان داشت: رزمندگان اسلام با این عملیات دستاورد های بزرگی نصیب نظام شد.

رئیس شورای اداری شهرستان جم به پنجم مرداد سالروز برگزاری اولین نماز جمعه در تهران اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: نماز جمعه عملی عبادی - سیاسی  است که نمایشگر قدرت سیاسی و موجب وحدت و همدلی بین آحاد جامعه می‌شود.

لزوم نوآوری و ایجاد برنامه های جذاب و متنوع فرهنگی

نادری ضمن تشکر از تلاش‌های فراوان اعضای ستاد نماز جمعه جم گفت: باید نوآوری و ایجاد برنامه های جذاب و متنوع فرهنگی باعث افزایش حضور جوانان در آیین سیاسی- عبادی نماز جمعه شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان جم با تقدیر از عملکردهای سازنده و وحدت آفرین امام جمعه جم اظهار داشت: مصلی در شان مردم شهرستان از نیازهای ضروری به شمار می آید.

فرماندار جم با بیان اینکه برای مدیریت بهتر شهرستان باید از مشارکت و همکاری مردم استفاده شود، اضافه کرد برای نیل به این اهداف و پیشرفت بهتر شهرستان، فرمانداری از مشاوران در حوزه های مختلف استفاده خواهد کرد.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان جم خاطرنشان کرد: تمجید و حمایت های مقام معظم رهبری در طول یک سال خدمت دولت تدبیر و امید مایه افتخار است، این تائیدات وظایف مسئولان را سنگین‌تر می‌کند.

ایجاد پست 132kwبرق برای برطرف شدن کمبود برق

وی گفت: با تلاش های حجت الاسلام احمدی نماینده جنوب استان در مجلس شورای اسلامی، امسال افزایش  اعتبارت تا 30 میلیارد تومان داشته ایم.

نادری تاکید کرد: روسای ادارات علاوه بر پیگیری و جذب اعتبارات باید با تعامل با دستگاه‌های استانی تلاش کنند اعتبارات در زمینه های پروژه های ملی جذب کنند.

فرماندار جم به دیدار های اخیر خود به همراه شیخ موسی احمدی با معاون وزیر کشور و معاون وزیر نفت برای ایجاد معاونت عمرانی فرمانداری و تسریع در اجرای جاده ایمن جم-ریز خبر داد.

وی تصریح کرد: با تلاش‌های شیخ موسی احمدی نماینده شهرستان در مجلس، دستور تامین اعتبار به برق رسانی روستای غربه و ایجاد پست 132kwبرق برای برطرف شدن کمبود برق در سال های آینده توسط معاون وزیر نیرو داده شده است.

نماینده دولت تدبیر و امید در شهرستان جم در پایان با اشاره به افزایش امنیت شهرستان از تلاش ها و برنامه‌های فر ماندهی انتظامی شهرستان تقدیر کرد.

نقش نماز جمعه در پیروزی انقلاب بر کسی پوشیده نیست

امام جمعه جم نیز در جلسه شورای اداری شهرستان جم با تبریک فرا رسیدن عید فطر، ابراز امیدواری که در در این روزهای پایانی ماه پرفیض و برکت نهایت بهره را ببریم.

حجت اسلام محمد گنجی با بیان سخن امام که عید واقعی زمانیست که انسان رضایت خدا به دست آورد، و بر نفس اماره خود غلبه کند، اظهار داشت: باید بعد از یک ماه بندگی خدا و خواندن دعا و قران رضایت خداوند را جلب کنیم.

وی به پنجم خراداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور اشاره کرد و گفت: وجود یک سوره به نام جمعه در قرآن و صراحت یک آینه به حضور در نماز جمعه بیانگر اهمیت نماز جمعه هست.

وی تصریح کرد: آیین عبادی – سیاسی در صدر اسلام بعد از هجرت پیامبر در مکه به مدینه، توسط پیامبر بزرگ اسلام در مدینه انجام می گرفت.

امام جمعه جم به جایگاه رفیع نماز جمعه اشاره کرد و بیان داشت: نقش نماز جمعه در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست.

وجود مصلی از نیازهای شهرستان جم است

وی با بیان اینکه در بیش از 700شهر کشور نماز جمعه بر گزار می شود خاطرنشان کرد از سال 84 تا الان نماز جمعه در شهرستان به برگزاری می شود که علی رغم حضور باشکوه مردم، وجود مصلی از نیازهای شهرستان است.

گنجی  به جایگاه نماز جمعه در شئونات اسلامی اشاره کرد و ابراز امیدواری نمود در بخش ریز هر چه زودتر نماز جمعه برگزار شود.

امام جمعه جم در بخش دیگری از سخنان خود از حضور باشکوه مردم شهرستان جم در راهپیمایی روز قدس تقدیر کرد و گفت مردم جامعه ما بصیر و موقعیت شناس هستند.

گنجی در پایان آموزش و پرورش را نهاد تاثیر گذار و مهم نام برد و از انتخاب سید علی رضا سجادی به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم توسط اداره کل اموزش و پرورش تشکر کرد.

در این جلسه احمد رئیسی فرمانده بازنشسته سپاه جم به عنوان رئیس جدید ستاد نماز جمعه جم معرفی شد و از زحمات علی بابایی رئیس قبلی ستاد تقدیر به عمل امد و همچنین در این جلسه از اعضای ستاد نماز جمعه جم تقدیر شد.

 

http://multimedia.mehrnews.com/original/1393/05/05/IMG18325531.jpg

در پایان جلسه امورز حجت اسلام علی رضایی به عنوان مشاور فرماندار در امور روحانیت، اسدالله نیکخواه به عنوان مشاور فرماندار در امور شوراها، فرزانه عسکری به عنوان مشاور فرماندار در امور بانوان، سید رضا محمودی به عنوان مشاور فرماندار در امور جوانان و سازمان های مردم نهاد و رییسی به عنوان رییس جدید ستاد نماز جمعه شهرستان معرفی شدند.

 

http://multimedia.mehrnews.com/original/1393/05/05/IMG18332194.jpg

ارسال نظر