کد خبر : 21594

سیده نجیبه حسینی

ملت ایران با این خونها هوشیارتر خواهد شد.

ملت ایران با این خونها هوشیارتر خواهد شد.

چهار دانشمند هسته ای و موشکی ما در زمان اوباما و این دانشمند عزیز هم در آستانه ی ورود بایدن به کاخ سفید ترور شد . در حقیقت این پیامیست که به ما می گوید جنتلمنهای پشت میز مذاکره همان قاتلان فرودگاه بغداد و آبسرد دماوندند.

بوشهر۲۴؛ باز هم داغی بزرگ بر دل ملت ایران گذاشته شد.یک روز قبل از  سالگرد شهید شهریاری و کمتر از چهل روز مانده به سالروز شهادت سردار عزیزمان، پدر علم هسته ای ایران؛ دانشمند هسته ای، موشکی ایران محسن فخری زاده توسط دشمنان کوردل به شهادت رسید.

این شهید عزیز نه تنها در عرصه ی دفاعی بلکه در هر جا احساس نیاز و ضرورتی می کرد وارد می شد چنانکه کیت ایرانی تشخیص کرونا زیر نظر ایشان تولید و به بهره برداری رسید و تولید واکسن ایرانی کرونا نیز زیر نظر ایشان در مرحله ی تست انسانی بود.

دشمنان تصور نکنند با این جنایتها راه رشد و پیشرفت را برما خواهند بست.با این خونها این مسیر با سرعت بیشتری به پیش خواهد رفت و ملت ایران با این خونها هوشیارتر خواهد شد.

آنهایی که از داخل به امید مذاکره نشسته بودند این اقدام دشمن پاسخی به امید انها بود.

چهار دانشمند هسته ای و موشکی  ما در زمان اوباما و این دانشمند عزیز هم در آستانه ی ورود بایدن به کاخ سفید ترور شد .

در حقیقت این پیامیست که به ما می گوید جنتلمنهای پشت میز مذاکره همان قاتلان فرودگاه بغداد و آبسرد دماوندند.

فرق بین جمهوری خواهان و دموکراتها در این است که جمهوریخواهان نماد خشم آمریکا هستند اما دموکراتها خود با لبخند جلو می آیند و برنامه های خشونت بار آنها توسط متحدشان اسرائیل جنایتکار اجرایی می شود.

در حال حاضر اصلاح طلبان و دولت در پی این هستند تا شهادت این دانشمند عزیز را منحصراً به نتانیاهو و نهایتا ترامپ مرتبط کنند. حتی سازمان انرژی اتمی کشور سعی بر پوشاندن ارتباط این شهید با صنعت هسته ای دارد، مبادا ضربه ای به لاشه ی برجام بر باد رفته  وارد آید و به امیدشان به ادامه ی مذاکرات ضربه ای وارد شود در حالی که بایدن که امید آنها برای مذاکره است با افتخار خود را صهیونیست می نامد و سه پست کلیدی دولت آینده اش را در اختیار صهیونیستها قرار داده است و معاونش خانم هریس مهمترین منفعت آمریکا را در تامین منافع اسرائیل می داند.

خواسته ی ما انتقامی سخت و فوریست؛ در حد جنایت رخ داده شده،  از جنایتکاران و شناسایی عناصر نفوذی داخلی و محاکمه کسانیست که مقدمه ی این ترور را با دادن اطلاعات دانشمندان هسته ای مان به آژانس صهیونیستی انرژی اتمی و نیز محاکمه آنهایی که  شهید را مجبور به ملاقات با آمانو   کردند.

بایستی مشخص شود که چرا آدرس دقیق محل فعالیت این دانشمند عزیز به طور دقیق در اختیار آژانس قرار گرفته است!؟

اکنون با این ترور، سخن از برجام و ادامه ی مذاکره تنها به معنای خیانت به امام و انقلاب  است.

انتهای پیام/

ارسال نظر