کد خبر : 2738

مشاوران جوان و بانوان فرماندار بوشهر معرفی شدند

مشاوران جوان و بانوان فرماندار بوشهر معرفی شدند

بوشهر24: مشاور جوان و مشاور امور بانوان فرماندار بوشهر در نشست شورای اداری شهرستان بوشهر معرفی شدند.

بوشهر24: مشاور جوان و مشاور امور بانوان فرماندار بوشهر در نشست شورای اداری شهرستان بوشهر معرفی شدند.

به گزارش " بوشهر24"، ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان بوشهر، رباب عبیدی به عنوان مشاور امور بانوان و وحید موحد به عنوان مشاور امور جوانان فرماندار بوشهر معرفی شدند.

رباب عبیدی سابقه عضویت در شورای شهر بوشهر و رئیس هیئت قایقرانی بوشهر را در پرونده اجرایی خود دارد و وحید موحد نیز از جوانان فعال در عرصه سازمان‌های مردم نهاد بوشهر است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر در این آیین گفت: از اینکه فرماندار بوشهر یکی از بانوان باتجربه و شناخت شده استان را به عنوان مشاور امور بانوان خود برگزیدند جای قدردانی دارد.

فاطمه دهقانی اظهار کرد: امیدواریم با حضور عبیدی که فردی باتجربه است با همراهی مسئولان و بانوان عضو شورای شهر بوشهر، شاهد اقدامات ارزنده‌ای در حوزه بانوان باشیم.

وی اضافه کرد: زنان بوشهری از ظرفیت‌های بالایی در عرصه کارآفرینی برخوردارند و با حضور دولت تدبیر و امید شاهد حرکت‌های خوبی در حوزه بانوان هستیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر تاکید کرد: جامعه‌ای توسعه‌یافته است که از تمام ظرفیت نیروی انسانی آن استفاده شود ضمن اینکه توجه به بانوان نشان از رشد بلوغ فکری دولتمردان است.

مشاور فرماندار بوشهر در امور بانوان نیز در این نشست با قدردانی از توجه فرماندار بوشهر به امور بانوان گفت: فرصت خدمت به مردم یک هدیه الهی است و باید از این فرصت نهایت استفاده را ببریم.

رباب عبیدی افزود: تلاش برای اختصاص نیم درصد اعتبارات ادارات به‌منظور فعالیت‌های فرهنگی و هنری بانوان و راه‌اندازی کرسی‌های آزاداندیشی دانش‌آموزان از جمله برنامه‌های امور بانوان فرمانداری بوشهر خواهد بود.

وی تصریح کرد: حمایت و تقویت سازمان‌های مردم نهاد، توجه به نقش مهم بانوان فرهنگی و اساتید و معلمان و تنظیم سند نقش بانوان بومی در فرهنگ بومی استان از دیگر برنامه‌های در دستور کار خواهد بود./ فارس

ارسال نظر