کد خبر : 2809

طی بیانیه ای اعلام شد:

طلاب شهر سعدآباد: مدیر جدید آموزش و پرورش باید عزل شود

طلاب شهر سعدآباد: مدیر جدید آموزش و پرورش باید عزل شود

به گزارش "بوشهر24" طلاب شهر سعدآباد در این بیانیه به عدم اعلام برائت مدیر جدید آموزش و پرورش از فتنه و فرهنگی نبودن وی اشاره کرده و خواستار عزلش شده اند.

بوشهر24: بعد از برگزاری توهین آمیز مراسم تودیع مدیر سابق آموزش و پرورش سعدآباد که اعتراض خیلی از فرهنگیان سعدآباد را برانگیخت، این بار جمعی از طلاب این شهر با امضای بیانیه ای به انتصاب مدیر جدید این اداره نیز واکنش نشان داده اند.

به گزارش "بوشهر24" طلاب شهر سعدآباد در این بیانیه به عدم اعلام برائت مدیر جدید آموزش و پرورش از فتنه و فرهنگی نبودن وی اشاره کرده و خواستار عزلش شده اند.

متن این بیانیه که نسخه ای از آن برای بوشهر24 ارسال شده به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم
فَبَشِّرْ عِبَادِ الَّذینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ  )زمر 17و18)
مردم شریف بخش سعدآباد
مسئولان محترم استان بوشهر

متاسفانه خبر دار شدیم کسانی که مدعی تدبیر در اداره جامعه هستند، طی اقدامی خارج از عرف و بدون رعایت منزلت و آگاهی مردم شریف و فرهنگی سعدآباد و احترام به افکار عمومی و اقشار متدین جامعه، نسبت به انتصاب شخصی بعنوان مدیر جدید آموزش و پرورش سعدآباد اقدام نموده اند که با وجود چند سال حضورش در شورای شهر سعدآباد، بواسطه عدم رضایت مردمی و حتی عدم عملکرد مناسب، نتوانست اعتماد مردم را برای ورود به دوره چهارم شورای شهر کسب نماید و همان مردمی که بیشترین رای را به رئیس دولت دادند کمترین آراء را به این فرد دادند تا به همگان ثابت کنند که این فرد، حتی ظرفیت حضور غیرموثر در شورای یک شهر را هم ندارد و مسلما این انتصاب، ضربه غیر قابل جبران به مدیریت مهم آموزش و پرورش، بزرگترین بخش استان بوشهر خواهد بود.
مبین است چنانچه دست اندرکاران آموزش و پرورش استان قصد تغییر بزرگترین سازمان اداری بخش را داشتند می بایست ضمن احترام به اقشار فرهنگی سعدآباد و تقدیر از زحمات مدیر سابق، کسی را منصوب می کردند که قصد اعلام عمومی وی را می داشتند. بدیهی است ترویج چنین فرهنگ غلطی در جامعه موجب تزلزل مدیریتی و رواج بی اخلاقی های اداری خواهد بود.
آقای محمد حاجب می بایست نخست نسبت به اعلام برائت از سران فتنه سال 88 اقدام نموده تا ثابت شود که از همراهان فتنه نبوده و آنگاه بابت چند سال عدم خدمت از مردم فرهنگی سعدآباد عذر خواهی نماید. از سوابق نه چندان قابل قبول این فرد که بگذریم انتصاب وی به عنوان مدیر مجموعه ای که مردم انتظار تعلیم اسلامی و انقلابی از آنجا را دارند، مایه نگرانی و اعتراض خانواده شهداء، افراد مذهبی و اینجانبان، می باشد. لذا ضمن محکومیت شدید کشاندن آموزش پرورش سعدآباد به بازی های سیاسی که موجب نابودی پیشرفت تحصیلی دانش آموزان منطقه می باشد، از مدیر ارشد اجرایی استان، مدیرکل آموزش و پرورش و اعضاء شورای اسلامی شهر و بخش سعدآباد خواستار عزل شخص مورد اشاره جهت جلوگیری از عواقب بعدی می باشیم.

والسلام علی من اتبع الهدی
جمعی از طلاب شهر سعدآباد
93.5.29

 • hamed ۱۳۹۳/۰۵/۳۰ ۱۵:۲۷

  1 15 پاسخ

  بنام خدا. طلاب محترم شهر سعداباد که یک نفر بیشتر نیستند آیا واقعا شما در جایگاهی هستید که از زبان مردم شریف شهر سعدآباد بیانیه دهید..مردم شهر سعداباد قاطعانه از محمد حاجب حمایت کرده و خواهند کرد. همانطور که قبلا ایشان را به عنوان شورای شهر انتخاب کردند. لطفا به وحدت و همدلی بیندیشید نه تفرقه افکنی.

  • همشهری ۱۳۹۳/۰۵/۳۱ ۱۰:۴۳

   6 0 پاسخ

   حامد عزیز شهر سعدآباد از چهره های فرهنگی و روحانی کم ندارد.... چرا توهین میکنید... طرفداری از افراد ایرادی ندارد اما انکه بگوببد شهر ما یک روحانی دارد... درست نیست.بعد مردم شهر به آقای حاجب رای ندادند وبرای شورای شهر انتخاب نشد////

  • یکی از طلاب ۱۳۹۳/۰۵/۳۱ ۱۲:۳۸

   5 0 پاسخ

   بسمه تعالی
   ضمن تشکر از حضراتعالی
   عرض شود خدمت جناب حامد که بدون اطلاع از قضایا قضاوت می فرمائید...شهر سعدآباد تنها یک طلبه ندارد و این بیانیه هم فقط از سوی یک شخص نیست...بهتر است انسان در موضوعاتی اظهار نظر کند که قطع و یقین دارد ضمن اینکه باید متذکر شد که اگر آقای حاجب مورد تایید مردم بود و از ایشان رضایت داشتند در این دوره از انتخابات شوراها هم به ایشان رأی دوباره میدادند...سعی نکنیم برای حمایت از یک فرد به هر طریق متوصل شویم و هر تهمتی را روا داریم.
   جا دارد از مدیر مسئول این رسانه و دست اندرکاران آن کمال تشکر را نمایم.
   یاعلی

 • فرهنگی سعدآبادی ۱۳۹۳/۰۵/۳۰ ۲۰:۲۰

  13 0 پاسخ

  جهت تکمیل خبرتان اینکه این مراسم هتک حرمت و بی احترامی به تمامی فرهنگیان بود من از پرسنل اداره سعدآبادهستم ساهت 11 به ما خبر دادند در حاشیه معارفه بخشدار انجام شد....... ظمنا فر هنگیان منتظر فردی به نام صادقی نژاد بودند... ایشان فوق لیسانس مدیریت... سابقه مدیریت درتمام مقاطع... استاد ضمن خدمت... هنرآموز نمونه استانی... سرگروه آموزشی مدیران استان وجز پرسنل فعلی در اداره بوده... همه مراحل کارانجام شده بعد گفته شده زارع بخشدار برازجان گزینه خودش را بر مدبر کل تحمیل کرده..... ما با این سیاسی کاریها مخالفیم........

 • حسین ۱۳۹۳/۰۵/۳۱ ۱۰:۱۴

  4 0 پاسخ

  <b>برای امتی متاسفم که به وضوح میبینند که بر سر تربیت و آموزش فرزندانشان چه بازیها وچه معاملاتی که نمیشود! برای امتی متاسفم که به جای مدیر کل آموزش و پرورش، فرمانداری که اهل این شهرستان نیست ... تصمیم میگیرد! ای وای بر این استان وای وای بر آموزش منطقه سعدآباد!آقای مدیر کل، تمام فرهنگیان منطقه و تاحدودی شهرستان میدانند که آقای حاجب گزینه اول شما نیست! تقاضا میکنم لحظه ای با وجدان خودت خلوت کن و از خودت سوال کن: به چه دلیل ابلاغ کسی را صادر کرده ام که میدانم اولاتراز او هم وجود دارد؟آقای مدیر کل،کارگر روستایی که هیچ سوادی ندارد را تصور بفرما که چهار فرزند دانش آموز دارد ودرآمد حاصل از عرق جبین خود را خالصلنه برای کمک به مدرسه و یا مخارج کتاب و لباس فرزندش تقدیم میکند آنگاه جنابعالی در تعیین مدیر آن منطقه عاجز باشی، و شخصی را بر شما و بر منطقه تحمیل نمایند که همه میدانند لایق تر از او هم وجود داشت. واما آقای حاجب،خالصانه برایت آرزوی توفیق دارم ولی صادقانه عرض میکنم که از عاقبت بخیری در مدیریت مطمئن نیستم.دلیل آنهم روشن است، از قدیم گفته اند که (سال نکو از بهارش پیداست) برگزاری عجولانه جلسه معارفه آنهم در حاشیه معارفه بخشدار جدید،عدم حضور مدیر کل، عدم دعوت از معلمان و مدیران مدارس و بی احترامی به رئیس اسبق دال بر اینستکه خیری در عاقبت کار(پایان مدیریت) وجود ندارد.متاسفم که در امورات ، سر تدبیر را شکسته و پای امید را لنگ میبینم.</b>
  بوشهر24: کاربر گرامی، با عرض پوزش بخشی از پیام شما قابل درج نیست.

 • hamid ۱۳۹۳/۰۵/۳۱ ۱۲:۵۲

  0 3 پاسخ

  طلاب محترم شهر سعدآباد کار شما گسترش احکام دینی ومذهبی است لطفا به کاری که به شما واگذار شده برسید ودر کار بقیه ادارات دخالت نکنید وسعی نکنید در کار دیگران سنگ اندازی کنید اگر آقای حاجب بعنوان رییس آموزش پرورش شهر اتخاب شده با توافق جمع صاحب اندیشان بوده موفق باشید

 • یکی از مطلعین این امر ۱۳۹۳/۰۵/۳۱ ۱۳:۲۶

  3 0 پاسخ

  <b>سلام به همه ی دوستان و درود به کسی که این بیانیه رو تنظیم کرده الحق و النصاف حرف دل مردم سعداباد رو زد . اخه چطور کسی که تو شورای شهر خودش نتونست رای بیاره و جز افراد آخر بود اونوقت برای این پست گمارده شده ؟
  من فقط میدونم که برای دونستن این امر رابطه ی ... ایشون و رییس آموزش و پرورش شهرستان دشتستان رو پیدا کنید اونوقت همه چی رو میدونید .
  دوما من تعجب میکنم از سازمانهایی که ایشون رو تایید کردند. ... و یادمون نرفته این عضو سابق شورای شهر ما یک سال پس از ورود به شورا به خاطر همین ... به ....
  یعنی دیگه هیچ مدیری نبود به جای ایشون که لا اقل ... باشه ؟ </b>
  بوشهر24: کاربر گرامی با عرض پوزش بخشی از متن ارسالی شما به دلیل مراعات قوانین قضایی حذف شد.

 • یونس ۱۳۹۳/۰۵/۳۱ ۱۳:۴۸

  3 0 پاسخ

  در جواب آقا حامد که گفته مردم سعداباد قاطعانه از محمد حاجب حمایت کرده اند ؟؟؟؟ ایشون که تو انتخابات از 12 نفر نهم شدند و حتی به عنوان دخیره هم انتخاب نشد .

 • moosavi az sadabad ۱۳۹۳/۰۶/۰۱ ۰۰:۱۶

  1 4 پاسخ

  مدیر محترم سایت شما اول لطف کن صحت این بیانیه و راست ودروغ بودن این موضوع رو بررسی کن جایگاه فردی که همچین بیاته ای رو نوشته رو ببین محتوای بیانیه رو بفهم بعد در سایتت درج کن. اولا ما در سعداباد 4نفر طلبه بیشتر نداریم که دونفر از اینها در سعدآباد نیستند و اصلا کاری به این حرف ها ندارند میماند دونفر دیگر که این نوشته از تفکرات این دو و شاید هم یکی از ایشان میباشد و کاملا توهین آمیز و گستاخانه بیان کرده است. اقای حاجب به گفته ی خودتان در انتخابات شوراحضور داشته است پس از طرف اطلاعات و شورای نگهبان صلاحیت ایشان تایید شده که ایشان در انتخابات شرکت کرده است بنابراین شما در جایگاهی نیستی که فتوا بدهی که آقای حاجب باید توبه کند . و آیا اینکه گفته ای باید از مردم غذر خواهی کند به چه دلیل؟ مگر چه خدمتی باید انجام میداده که نکرده ایشان شش سال در شورا شهر بسیار زحمت کشید و بیست و دوسال هم در آموزش و پرورش و آموزش عالی خدمت کرده و الان هم به یاری خدا در سمت ریاست آموزش و پرورش سعدآباد خدمت خواهد کرد. تفرقه افکنی و بخل ورزیدن تا کی؟ دست بردارید. بچسب به کارت آقای ...

ارسال نظر