کد خبر : 2908

تداوم حمایت فعالان یهودی آمریکا از مردم غزه

تداوم حمایت فعالان یهودی آمریکا از مردم غزه

به همت سازمان "صدای یهود برای صلح"، اعتراضات گسترده‌ای علیه مراسم جشن صهونیست‌ها به مناسبت کشتار مردم غزه، انجام شد." بوشهر 24" به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، این مراسم که توسط "صندوق یهودیان متحد" روز پنجشنبه در شیکاگوی آمریکا و با هدف تقدیر از دستاوردهای نظامی اسرائیل در کشتار و ویرانی غزه برگزار شد، با اعتراض گسترده یهودیان ضد صهیونیست مواجه شد.

این جشن که با سخنرانی افرادی چون "مایکل اورن" سفیر سابق اسرائیل در آمریکا،  "رام امانوئل" شهردار شیکاگو و سربازانی که در جنگ غزه شرکت کرده‌اند همراه بود، مکررا توسط فعالان یهودی متوقف می‌شد.

این اعتراضات ضد اسرائیلی هر بار با مداخله نیروهای امنیتی حاضر در جلسه و بیرون راندن فعالان به پایان می‌رسید، در حالی که با شروع سخنرانی جدید، عده‌ای دیگر دوباره با سر دادن شعارهای چون "ما یهودی هستیم، شرم کنید/ همین حالا کشتن کودکان را متوقف کنید" و "ما یهودی هستیم، شرم کنید/ همین حالا به محاصره غزه پایان دهید" خواستار پایان حملات اسرائیل به غزه می‌شدند.

در خارج از ساختمان برگزاری این مراسم نیز گروه‌های مختلف یهودی با برگزاری تجمعی اعتراضی و با خوابیدن بر روی زمین یاد شهدای غزه را گرامی داشته و ضمن مخالفت با سیاست‌های ضد بشری صهیونیست‌ها، "یهودیت" و "یهودیان" واقعی را مخالف این حملات دانستند.

 

ارسال نظر