کد خبر : 2942

ادای احترام فرماندار تنگستان به مقام شامخ شهدا

ادای احترام فرماندار تنگستان به مقام شامخ شهدا

بوشهر24:فرماندار تنگستان و مسوئلان این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

به گزارش "بوشهر24"،فرماندار تنگستان و مسوئلان این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.به مناسبت هفته دولت ظهر امروز فرماندار تنگستان و جمعی از مسئولان شهرستان با حضور در دفتر امام جمعه شهر اهرم با حجت‌الاسلام راستگو دیدار کردند.

فرماندار تنگستان در این نشست یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامیداشت و اظهار داشت: به تبعیت از ریاست جمهوری، گام اول برنامه‌های هفته دولت در شهرستان تنگستان را حضور در گلزار مطهر شهدا و ادای احترام و تجدید میثاق با آرمان‌های والای شهدا قرار داده‌ایم.

غلامرضا ترک‌زاده ضمن تبیین سیاست‌های دولت تصریح کرد: دولت جدید با پشتیبانی محکم و اکثریت مردم در انتخابات 24 خردادماه سال 92 با شعار اعتدال و تاکید بر صدق گفتار و رفتار وارد عرصه خدمتگزاری شده است.

وی ادامه داد: به حمدالله در شهرستان تنگستان نیز همه اقشار و گروه‌های مردم و در رأس آن ائمه جمعه، همسو و هم جهت در مسیر تحقق شعارهای دولت، مسئولان شهرستان را برای خدمت به مردم همراهی می‌کنند.

ترک‌زاده ابراز امیدواری کرد: با وفاق و همدلی که بین مسئولان و مردم در شهرستان شکل گرفته و با پشتیبانی روحانیت معزز به سمت آینده‌ای روشن در حرکت هستیم.

امام جمعه شهر اهرم نیز ایام هفته دولت را به فرماندار تنگستان و مسئولان شهرستانی تبریک گفت و بیان داشت: شهیدان رجایی و باهنر نماد خدمت صادقانه به این ملت هستند.

حجت‌الاسلام عیسی راستگو ضمن تقدیر از خدمات دولت تدبیر و امید تصریح کرد: امروز امیدی که به واسطه حضور دولت تدبیر و امید در کشور در دل مردم ایجاد شده بزرگ‌ترین سرمایه دولت است.

وی متذکر شد: امیدواریم با تلاش و درایت دولت‌مردان در این برهه از تاریخ کشور که مقام معظم رهبری از آن به پیچ تاریخی تعبیر کرده عبور کنیم./فارس
 

ارسال نظر