کد خبر : 3192

معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر:

هر زمان که اصولگرایان با ائتلاف وارد صحنه انتخابات شده اند ، پیروز بوده اند

هر زمان که اصولگرایان با ائتلاف وارد صحنه انتخابات شده اند ، پیروز بوده اند

خدری گفت : از مدیران دولت تدبیر و امید انتظار داریم عملکرد یکساله خود را به مردم ولایتمدار استان بوشهر گزارش دهند و از سیاه نمایی و زیر سئوال بردن عملکرد دولتهای گذشته پرهیز نمایند .

بوشهر24: محمود خدری معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر گفت : هفته دولت ، هفته بیعت مجدد مردم با انقلاب و آرمانهای امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری است .
به گزارش "بوشهر24"، معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر در جلسه شورای امربه معروف و نهی ازمنکر حزب مؤتلفه استان بوشهر گفت : امر به معروف و نهی ازمنکر تنها وظیفه دولت نیست ما همه باید دو فرضیه مهم امربه معروف و نهی ازمنکر را به عنوان دو تکلیف الهی در زندگی خود نهادینه کنیم ، چرا که با شرایط جنگ نرمی که امروز با آن مواجه هستیم خطر هجمه و ناتوی فرهنگی بیش از هر زمان دیگر احساس می شود ، البته باید قوای دیگر نیز دولت محترم را در زمینه مسائل فرهنگی خصوصا امربه معروف و نهی ازمنکر یاری کنند .
خدری در ادامه افزود : می توان بعضی از وزرات خانه ها را جهت کوچکتر کردن دولت که موازی کاری می کنند ادغام کرد و در عوض زمینه را برای تشکیل یک وزارت خانه مهم و اساسی در عرصه  ( امربه معروف و نهی از منکر ) در کشوری که به نام اسلام مفتخر است ، فراهم کرد .
این فعال سیاسی استان گفت : در زمینه امر به معروف و نهی ازمنکر نقش رسانه ها خصوصا رسانه های مجازی نباید نادیده گرفت شود چرا که معتقدیم رسانه های مجازی ما از بالاترین پتانسیل برای مقابله با جنگ نرم دشمن که روز به روز در حال افزایش است برخوردار می باشند ، چرا که در این شرایط حساس نیاز به پیاده کردن امربه معروف و نهی ازمنکر بیش از هرزمانی دیگر احساس می شود ، که در این زمینه نقش رسانه ها خصوصا رسانه های مجازی به خاطر ارتباط با نسل جوان می تواند جایگاه ویژه ای داشته باشد.
خدری در ادامه افزود : دیجیتال و فضای مجازی قلمرو وسیع و بکری است که فرصت ها ، آسیب ها ، دلهره ها و محدویت های خاص خود را برای کاربران که همان شهروندان آنها هستند به همراه دارد .
این عضو کانون اساتید حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه به هفته دولت پرداخت و گفت : هفته دولت بیعت مجدد مردم با انقلاب و آرمانهای امام راحل (ره) و منویات مقام معطم رهبری است و بهترین زمان برای ارزیابی مدیران و خدمتگزران به نظام شکوهمند اسلامی است .
خدری در ادامه افزود : از مدیران دولت تدبیر و امید انتظار داریم عملکرد یکساله خود را به مردم ولایتمدار استان بوشهر گزارش دهند و از سیاه نمایی و زیر سئوال بردن عملکرد دولتهای گذشته پرهیز نمایند .
وی گفت : هر زمان که اصولگرایان با ائتلاف وارد صحنه انتخابات شده اند ، پیروز بوده اند، لذا عقیده داریم مردم سالاری دینی در ایران اسلامی الگویی بی نظیر در بین تمام رژیم های سیاسی معاصر است رژیم هایی که شعار جمهوریت آنها گوش فلک را کر نموده است،. اما مشارکت مردم در آن کشور زیر 50 درصد می باشد .
وی در پایان به ائتلاف اصولگرایان استان پرداخت و اظهار امید واری کرد که در استان زمینه وحدت و ائتلاف اصولگرایان فراهم گردد.

ارسال نظر