کد خبر : 334

معرفی بخشدار مرکزی و معاون فرماندار دیلم

معرفی بخشدار مرکزی و معاون فرماندار دیلم

بوشهر۲۴: محمد طاهری به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری و حسن درویشی به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان دیلم معرفی و از زحمات عبدالرضا علی نیا و محمود پورداوود مسوولان قبلی با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل شد.

بوشهر24: محمد طاهری به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری و حسن درویشی به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان دیلم معرفی و از زحمات عبدالرضا علی نیا و محمود پورداوود مسوولان قبلی با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: استفاده از نیروهای حوزه وزارت کشور به جای نیروهای دیگر ارگان ها و جوان گرایی دو معیار استانداری بوشهر درانتصاب ها است که دراین زمینه 80 درصد مدیران منصوب شده استانداری و فرمانداری ها از نیروهای این حوزه هستند.
به گزارش ایرنا، محمد حسن پرآور روزیکشنبه درآیین تکریم معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرمانداری وبخشدار مرکزی شهرستان دیلم افزود: همه مدیرانی که از حوزه های دیگر غیر از وزارت کشور در فرمانداری ها و استانداری این استان مسوولیت دارند برای همیشه به وزارت کشور منتقل خواهند شد.

وی اظهارکرد: ملاک درانتصاب ها حداکثر سن 38 سال بوده و سعی شده که نیروهای انتخابی دراین ردیف سنی قرارداشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداری بوشهر با اشاره به فرصت خدمتی که نصیب مسوولان درنظام مقدس جمهوری اسلامی می شود از مدیران شهرستان دیلم خواست طوری خدمت کنند که در پایان دوران مسوولیت در محضر مردم و پروردگار سربلند باشند.

وی افزود: زیرساخت های طبیعی موجود درشهرستان دیلم بسیارغنی بوده و از ظرفیت بسیار بالایی در زمینه تجارت و گردشگری برخوردار است و وجود این فرصت ها، وظیفه مسوولان را دربهره برداری صحیح از این منابع خدادادی دو چندان می کند.

پرآور، مسوولان را به دوری از افراط و تفریط که معنای اصلی اعتدال است، توصیه کرد و گفت: همه مسوولان وظیفه داریم با توجه به شعار دولت مبنی بر اعتدال و تدبیر و امید ، کارها را دنبال کنیم.

فرمانداردیلم گفت: تغییرات درسطح مدیران به معنای ناکارآیی آنان نیست بلکه امری طبیعی و رایج است.

قاسم قائدی از تلاش وزحمات معاون سابق برنامه ریزی و عمران فرمانداری و بخشدار سابق مرکزی این شهرستان قدردانی کرد و افزود: این مدیران درطول تصدی مسوولیت موفق عمل کرده اند.

محمدطاهری، معاون جدید برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری گفت: برنامه های این معاونت را با قدرت هرچه تمام و بدون توجه به گرایش های سیاسی، درچهار حوزه تجارت و بازرگانی، کشاورزی و صنعت گردشگری دنبال کرده و دراین راه ازهمه ادارات شهرستان دیلم با هر طرز فکر سیاسی انتظار همکاری وهمراهی داریم.

حسن درویشی بخشدار مرکزی جدید دیلم با قدردانی ازاستاندار بوشهر و فرماندار این شهرستان به دلیل انتصاب وی دراین پست گفت: برای رسیدن به شعار های دولت و عمل به منویات مقام معظم رهبری باید تلاش مضاعف داشته باشیم.

در این نشست محمد طاهری به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری و حسن درویشی به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان دیلم معرفی و از زحمات عبدالرضا علی نیا و محمود پورداوود مسوولان قبلی با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل شد. / ایرنا

ارسال نظر