کد خبر : 344

منتفی شدن انتصاب خسروانی در تامین اجتماعی استان

منتفی شدن انتصاب خسروانی در تامین اجتماعی استان

بوشهر۲۴: علی رغم رایزنی های صورت گرفته برای انتصاب خسروانی به عنوان مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر اما این انتصاب انجام نخواهد شد.

بوشهر24: علی رغم رایزنی های صورت گرفته برای انتصاب خسروانی به عنوان مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر اما این انتصاب انجام نخواهد شد.
به گزارش "بوشهر24" یونس خسروانی که از وی به عنوان جدی ترین گزینه مدیرکلی تامین اجتماعی استان بوشهر نام برده می شد، به این سمت منصوب نخواهد شد.

خسروانی که از نزدیک ترین دوستان استاندار بوشهر محسوب می شود، از مدیرکلی تامین اجتماعی استان کنار رفته و باید دید در روزهای آینده چه کسی برای مدیریت بر این اداره کل معرفی خواهد شد.

گفتنی است وی رابطه بسیار صمیمانه ای با استاندار بوشهر داشته و برخی از وی به عنوان یکی از نزدیک ترین مشاوران سالاری نام می برند.

علاوه بر تلاش های انجام شده برای گماردن خسروانی به عنوان مدیرکل تامین اجتماعی استان که البته احتمال آن بسیار ضعیف است اما تلاش ها برای معرفی شخص دیگری به جای وی نیز ادامه دارد.

باید دید آیا مدیر ارشد استان خواهد توانست یکی از نزدیک ترین یارانش را در این پست بنشاند یا این که در روزهای آینده شخص دیگری به جای خسروانی به مرکز معرفی خواهد شد. / بوشهرنیوز

ارسال نظر