کد خبر : 3494

بیانیه موتلفه بوشهر درباره قیام خونین 17 شهریور

بیانیه موتلفه بوشهر درباره قیام خونین 17 شهریور

بوشهر24: حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر به مناسبت هفده شهریور بیانیه ای صادر نمود و نوشت: حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر گفت: اقدامات خصمانه و دیوانه‌وار رژیم پهلوی، بنزینی بود بر آتش خشم آنان به همین جهت کشتار 17 شهریور فروپاشی نظام ستم شاهی را تسریع بخشید.

بوشهر24: حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر به مناسبت هفده شهریور بیانیه ای صادر نمود و نوشت: حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر گفت: اقدامات خصمانه و دیوانه‌وار رژیم پهلوی، بنزینی بود بر آتش خشم آنان به همین جهت کشتار 17 شهریور فروپاشی نظام ستم شاهی را تسریع بخشید.

به گزارش "بوشهر24" در متن این بیانیه آمده است: قیام خونین هفده شهریور را گرامی داشته و به روان پاک شهدای این روز درود می فرستیم  .
هفده شهریور یاد آور به خون غلتیدن و شهادت تعداد زیادی از زنان ، مردان  و کودکان مسلمان در میدان شهدا ی تهران درسال 1357می باشد، در این روز که رژیم وابسته پهلوی عامل جنایتکار استکبارجهانی سقوط خود را حتمی می دید با محاصره تظاهر کنندگان در میدان ژاله تهران آنان را تیر باران نمود تا از ملت انتقام بکشد ، این روز که اوج فداکاری مردم وکینه توزی نظام حاکم را به نمایش گذاشت به عنوان مصداقی از پیروزی خون بر شمشیر و یکی از روزهای به یاد ماندنی تاریخ انقلاب اسلامی  ومبارزات ملت مظلوم ایران ثبت گردیده و هیچگاه فراموش نخواهد شد.  جرم مردم از دیدگاه رژیم وابسته پهلوی و اربابان صهیونیست آن ، پیروی از مرجعیّت و روحانیّتی بود که در برابر وطن فروشی و استبداد قد علم کرده بودند و چون مردم آگاهانه  و با چشم باز وارد میدان مبارزه شده بودند ، اقدامات خصمانه و دیوانه وار رژیم ، بنزینی بود برآتش خشم آنان به همین جهت کشتار هفده شهریور فروپاشی نظام ستم شاهی را تسریع بخشید .
 قیام مردم ایران به رهبری امام خمینی ( ره ) و ادامه آن به وسیله خلف صالح آن بزرگوار،  امام خامنه ای حفظه الله الگویی جهانی شد و قیام هایی زنجیره ای درجهان اسلام و ملل مستضعف و ستمدیده جهان تاکنون به دنبال داشته است . فراز و نشیب های میدان مبارزه در کشور های اسلامی وعدم شناخت صحیح دوست و دشمن ، برای رهبرا ن قیا م ها و مردم انقلابی از یکسو موجب افزایش هوشیاری و آگاهی و از سویی دیگر باعث جهت دهی توقعات وانتظارات ستمدیدگان برای پذیرش رهبری الهی وآسمانی خواهد شد . به تعبیر رهبر معظم انقلاب ، بیداری اسلامی واقعیتی در زیر پوست ظاهری جوامع است و از بین نمی رود . که نمونه آن فریاد الله اکبر دوباره مردم یمن برعلیه دولت وابسته به آمریکا و متحد استراژیک سعودی می باشد.
لذا با اطمینان خاطر می گوییم خون های پاک شهدای انقلاب اسلامی وجنگ تحمیلی زمینه ساز قیام مهدی موعود خواهد بود . البته استکبار جهانی نیز به این جمع بندی رسیده و محور مقاومت را هدف گرفته است و بعد از مصادره انقلاب مردم مصر و ایجاد انحراف در مسیر بیداری اسلامی ، بیش از سه سال است که به وسیله تروریست های اجاره ای زندگی را برمردم مسلمان سوریه تلخ نموده و اکنون آن ها را به جان مردم عراق انداخته و همزمان بر شدّت تحریم های ظالمانه برعلیه ملت ایران افزوده است، مجموع این اقدامات خصمانه و غبارآلودکردن منطقه موجب جسارت صهیونیستی وحمله مجدد درجنگ پنجاه روزه به غزه گردید که با استقامت مردم و فداکاری رزمندگان جبهه با پذیرش شروط فلسطینیان سرافکنده عقب نشینی نمود ولی با جنایات خود وپشتیبانی استکبار از این رژیم کودک کش این تلاش های مذبوحانه موجی از بیداری اسلامی وتنفر عمومی نسبت به دشمنان اسلام حقیقی وآشکارتر نمودن اسلام تکفیری داعشی یا همان اسلام امریکایی به وجود آورد و درنتیجه بیداری اسلامی بُعد جهانی یافته و زمینه قیام دادگستر جهان را فراهم نموده است . . . انشاء الله   

ارسال نظر