کد خبر : 3504

معرفی دو بخشدار جدید در استان بوشهر

معرفی دو بخشدار جدید در استان بوشهر

بوشهر24: در آئینی با حضور مسئولان، دو بخشدار جدید در استان بوشهر معرفی شدند.

بوشهر24: در آئینی با حضور مسئولان، دو بخشدار جدید در استان بوشهر معرفی شدند.

به گزارش "بوشهر24" ، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر صبح یکشنبه در آئین معارفه بخشداران جدید مرکزی دیر و بردخون با تبریک به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا(ع) اظهار داشت: تقارن این میلاد و معارفه دو بخشدار جدید استان را به فال نیک می‌گیریم.

سید اسماعیل موسوی اضافه کرد: دولت در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی برنامه‌های مناسبی دارد که همه مسئولان و مدیران باید برای تحقق اهداف مورد نظر همه توان خود را به کار بگیرند.

وی به حمایت‌های رهبر معظم انقلاب از دولت تدبیر و امید اشاره کرد و افزود: دولت از همه توان خود برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و گشایش‌های سیاسی و فرهنگی تلاش می‌کند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر ادامه داد: باید تلاش کنیم تا با برنامه‌ریزی صحیح و بهره مندی از ظرفیت‌های ملی و منطقه‌ای در این مسیر حرکت کنیم و با ارائه خدمات مناسب بتوانیم رضایت‌مندی مردم را فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: استاندار بوشهر و دیگر مسئولان برای توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر استان بوشهر از تمام توان و ظرفیت‌ها استفاده می‌کنند و در حال حاضر شاهد قرار گرفتن استان بوشهر در مسیر توسعه شتابان هستیم.

موسوی گفت: دروه جدید از خدمت رسانی نظام مقدس اسلامی با همراهی و همدلی و همکاری همه مسئولان و مدیران اجرای و شوراها و شهرداری‌ها و دهیاری های و بهره‌گیری از علما و ائمه جمعه و نمایندگان مجلس را شاهد هستیم.

لازم به ذکر است که در این آئین حیدر عمرانی به عنوان بخشدار جدید بردخون معرفی شد و از تلاش‌های مسعود محمدپور تقدیر شد و همچنین سید هادی علوی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی دیر معرفی شد و از تلاش‌های محمد فخرایی تقدیر شد./ مهر

ارسال نظر