کد خبر : 3529

عضو موتلفه اسلامی بوشهر:

دولت از ورود افراد لائیک و فتنه گر به دانشگاه جلوگیری کند

دولت از ورود افراد لائیک و فتنه گر به دانشگاه جلوگیری کند

دولت باید پیام نمایندگان محترم را نسبت به استیضاح و زیر علوم درک کند و برای تغییر رویه در وزارت علوم گام های مثبتی بر دارد و از ورود افراد لائیک و فتنه گر و مزدوران داخلی به درون نهاد مقدس دانشگاه جلوگیری کند تا فضا را برای رقابت علمی و پژوهشی بهتر دانشجویان فراهم نماید.

بوشهر24: محمود خدری معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر در جلسه شواری سیاسی حزب موتلفه اسلامی  با تبریک میلاد امام هشتم و دهه کرامت به همشهریان عزیز و گرامی داشت این ایام گفت: 17 شهریور سال 57 اوج خشونت و دیکتاتوری رژیم منحوس پهلوی با مردمی بود که بدون سلاح از آرمانها و ارزشهای اسلامی دفاع می کردند.
به گزارش "بوشهر24"، خدری در ادامه افزود: البته این نکته را نباید فراموش کنیم که این جریان و قتل عام مردم باعث آبیاری انقلاب و تیر خلاص به رژیم منحوس پهلوی بود که در بهمن همان سال به رهبری حضرت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید.
خدری در ادامه این نشست به سیاست دوگانه آمریکا در قبال گروهک تروریستی داعش پرداخت و گفت: تقویت داعش در سوریه جزء برنامه اصلی آمریکا بوده و حمله به مواضع آنها در عراق نیز یک جنگ زرگری است تا بتواند با تجدید قوای داعش دوباره به سوریه حمله نمایند.
وی افزود: داعش دست پرورده رژیم منحوس صهیونیستی است که آمریکا آشکارا از آنها حمایت می کند و اگر در یک مقطعی هم به مواضع آنها در عراق حمله می کند نوعی رد گم کنی جهت پنهان کردن اعمال زشت و پلید رژیم اشعال گر می باشد و از طرفی هیچ مکان استراتژیکی که برای آمریکائها نفعی داشته باشد در عراق در دست داعش نیست در حالیکه در سوریه بعضی از مراکز مهم و چاه ههای نفتی در دست داعش است و به راحتی آن را می فروشند.
وی بیان داشت: علت اینکه حملات داعش در عراق شکننده تر بود این است که در سوریه ارتش کاملاً با دولت بشاراسد هماهنگ است و در جهت اهداف دولت سوریه حرکت می کند در حالیکه در عراق هنوز باقی مانده بعثی در ارتش وجود دارند که به نوعی می توان خیانت نیروهای بعثی ها در ارتش عراق را باعث حملات نیروهای داعش در عراق دانست.
عضو کانون اساتید حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر افزود: این نکته را نباید فراموش کنیم که داعش زاییده وهابیت است و اگر زمانی هم کاملاً از بین بروند گروهک تروریستی دیگری را جایگزین آن خواهد کرد لذا مسلمانان باید بعد از اسرائیل مواظب این اسلام نماهای آمریکایی باشند که در طول تاریخ خطرات زیادی را برای اسلام ناب محمدی بوجود آورده اند.
وی در ادامه گفت: دولت باید پیام نمایندگان محترم را نسبت به استیضاح و زیر علوم درک کند و برای تغییر رویه در وزارت علوم گام های مثبتی بر دارد و از ورود افراد لائیک و فتنه گر و مزدوران داخلی به درون نهاد مقدس دانشگاه جلوگیری کند تا فضا را برای رقابت علمی و پژوهشی بهتر دانشجویان فراهم نماید.
این فعال سیاسی افزود: متاسفانه در استان ولایت مدار بوشهر بعضی از فتنه گران که در سال 88 به تبعیت از هم کیشان خود می خواستند استان را با چالش روبرو کنند، دوباره فعال شده اند، لذا بر مدیران دولت تدبیر و امید که با شعار اعتدال آمده اند، فرض است که مانع از ورود آنها به دستگاههای اجرایی استان شوند.
خدری در ادامه نشست به تشریح شاخص های اصولگرایی پرداخت و گفت: خدا محوری و ولایت مداری، تلاش برای رشد تعالی، داشتن سعه صدر، اخلاق سیاسی مردم داری، داشتن برنامه، کادر سازی نیروهای متعهد و با تجربه، داشتن برنامه و نگرش کارآمد برای اداره جامعه، حمایت از ولایت مطلقه فقیه به عنوان جلوه ای از خشنودی صاحب الامر امام زمان (عج) از شاخصه های اصلی جریان اصولگرایی است که هیچ زمان نباید از آن غافل شد.
خدری در پایان به تشریح برنامه حزب موتلفه در استان پرداخت و گفت: وحدت و همدلی نیروهای ارزشی و اصولگرا جزء برنامه اصلی موتلفه اسلامی استان است چرا که موتلفه جزء اصلی جریان اصولگرایی است و همیشه محور وحدت و ائتلاف اصولگرایان بوده است و در بحث دولت های بعد از انقلاب موتلفه همیشه به دولت های بعد از انقلاب کمک کرده و اگر انتقاد به بعضی از دولتها بیشتر بوده به علت ضعف و اشکالاتی است که در آن دولتها وجود داشته است.

ارسال نظر