کد خبر : 3538

استخدام 150 نیروی بومی در شهرستان عسلویه

خبر فرماندار از معارفه مدیر اهل سنت در عسلویه

خبر فرماندار از معارفه مدیر اهل سنت در عسلویه

برای نخستین بار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در روزهای آتی شاهد معارفه یکی از خدمتگزاران به نظام جمهوری اسلامی در منطقه و پست‌های مدیریتی وزارت کشور آنهم از اهل سنت و از خانواده معظم شهداء که حق زیادی بر گردن این نظام دارند خواهیم بود.

بوشهر24: فرماندار عسلویه گفت: 150 نیروی بومی در شهرستان عسلویه استخدام می‌شوند.
به گزارش "بوشهر24"، حسن اسماعیلی ظهر امروز در نشست مسئولان و مردم عسلویه اظهار داشت: مهم‌ترین وظیفه مسئولان در نظام جمهوری اسلامی ارائه خدمات مطلوب و بهینه به مردم است و در این مسیر نباید کم‌کاری شود.

وی افزود: برگزاری جلسات دارای اهداف مشخصی است که بنا داریم از مشکلات مطرح شده حداقل چند مشکل را برطرف کرد و جلساتی که نیاز داشته باشد از مدیران و مسئولین مربوطه دعوت خواهد شد تا نسبت به حل موضوعات مطرح شده پاسخگوی جوانان باشند.

اسماعیلی تصریح کرد: امکانات زیرساختی منطقه باید افزایش یابد و در این راستا تلاش‌های ارزشمندی انجام شده است.

وی اضافه کرد: احداث زمین‌های ورزشی چمن مصنوعی در تمامی روستاهای شهرستان حرکتی در راستای توسعه زیرساخت‌های منطقه خواهد بود که آغاز شده و بنا داریم تا پایان سال جاری چندین مورد از این طرح در روستاها به بهره‌برداری برسانیم.

فرماندار عسلویه با اشاره به مطالبات مردمی در ارتباط با استقرار ادارات در منطقه گفت: کمیته امداد امام خمینی که پیش از این به عنوان نمایندگی در شهرستان فعالیت می‌کرد در روز چهارشنبه هفته جاری به مدیریت ارتقاء خواهد یافت.

وی بیان کرد: با رایزنی‌های صورت گرفته امیدواریم بعضی از ادارات با فراهم شدن زیر ساخت‌های لازم هر چه سریع‌تر در شهرستان مستقر شوند.

فرماندار عسلویه افزود: در زمینه اشتغال با سفر محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری به شهرستان عسلویه با رایزنی‌ها و تلاش‌های صورت گرفته توانستیم مجوز استخدام 150 نفر از نیروهای خاص منطقه در آزمون‌ها بگیریم و امیدواریم با این رویکرد شاهد اشتغال بیشتر جوانان در ادارات شهرستان باشیم.

وی خاطرنشان کرد: منطقه دارای افرادی توانمند و روشنفکری است که برای نخستین بار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در روزهای آتی شاهد معارفه یکی از خدمتگزاران به نظام جمهوری اسلامی در منطقه و پست‌های مدیریتی وزارت کشور آنهم از اهل سنت و از خانواده معظم شهداء که حق زیادی بر گردن این نظام دارند خواهیم بود.

فرماندار عسلویه افزود: سرکشی از روستاها و مناطق محروم در دستور کار این مجموعه قرار دارد و امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم./فارس

ارسال نظر