کد خبر : 3698

ساخت انیمیشن "دلیران خلیج فارس"

ساخت انیمیشن "دلیران خلیج فارس"

امید داریم قسمت اول این مجموعه به نام سپاهیان ابرهه در خلیج فارس (برگرفته از فیلمنامه ای با همین نام از نادر طالب زاده) با محوریت حماسه آفرینی و شهادت سردار شهید نادر مهدوی تا پایان دی ماه به اتمام برسد .

بوشهر 24 : فیلم سینمایی و سریال دلیران خلیج فارس The Braves Of The Gulf  بیانگر حماسه آفرینی‌های سربازان گمنام انقلاب اسلامی در پهنه وسیع خلیج همیشه فارس و دریای عمان است.

«علی براتی» کارگردان انیمیشن "دلیران خلیج" در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به روایت و پایمردی‌های دلاوران ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این انیمیشن گفت: این مجموعه شامل داستان های جذابی از حماسه آفرینی های رزمندگان دلیر سپاه اسلام، در مقابله با رژیم بعث عراق و آمریکای جنایتکار است که به صورت مستند و واقعی تهیه شده است.
 
وی با بیان اینکه این مجموعه سرشار از عواطف دلنشین و تعلیق های سهمگین است، گفت: تکنیک تولید اثر سه بعدی بوده و گروهی از بهترین انیماتورهای کشور در حال تولید آن می باشند.
 
براتی به تولید این اثر در استودیو فاطر اشاره کرد و با بیان اینکه تولید این مجموعه هزینه های بسیار کلانی در بردارد در خصوص حامیان تولید آن گفت: تاکنون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مرکز هنرهای رقومی سازمان بسیج مستضعفین از این کار حمایت کرده اند، البته مذاکراتی با نیروی دریایی سپاه و ارتش جهت پشتیبانی و تسریع در روند تولید صورت پذیرفته که امیدواریم با نظر مثبت آنها این اثر ماندگار با قوت و کیفیت بهتری عرضه شود.
 
کارگردان انیمیشن "دلیران خلیج" خاطرنشان ساخت: امید داریم قسمت اول این مجموعه به نام سپاهیان ابرهه در خلیج فارس (برگرفته از فیلمنامه ای با همین نام از نادر طالب زاده) با محوریت حماسه آفرینی و شهادت سردار شهید نادر مهدوی تا پایان دی ماه به اتمام برسد .
 
علی براتی درخصوص شهید نادر مهدوی و حماسه آفرینی وی در رویارویی با نیروهای آمریکایی در خلیج فارس گفت: این شهید بزرگوار در مهرماه 1366 در جدال با ناو آمریکایی چندلر شجاعانه توانست یک فروند هلی کوپتر پیشرفته آمریکایی را منهدم نماید و پس از این حماسه قهرمانانه، به اسارت ارتش آمریکا در آید که بعد از شکنجه های فراوان در عرشه ناو یو اس اس چندلر به شهادت رسید.
 
وی در پایان در خصوص تریلر منتشر شده از انیمیشن "دلیران خلیج" گفت: این تریلر به جهت مشکلات عدیده سخت افزاری و چشم‌پوشی از رندرهای طولانی مطمئنا نماینده شایسته ای برای این فیلم نخواهد بود./ رجا
  • نفیسه ۱۳۹۳/۰۶/۲۳ ۱۷:۱۸

    0 0 پاسخ

    سلام تریلر انیمیشن توی فارس نیوز هست ... اینجا هم بزنید بد نیست

  • اعظم برجی ۱۳۹۳/۰۷/۱۶ ۲۱:۴۴

    0 0 پاسخ

    با سلام.بنظر شما من و امال من که علاقه زیادی به نوشتن داستان و فیلنامه ی انیمیشنی هستند باید چکارکنند که حمایت بشوند؟من به هر دری زدم که حداقل داستانمو بخونن.اصلا جوابندادن.بعد ازین ور در میاین میگید صنعت انیمیشن سازی ضعیفه.بابا تو این مملکت کلی ادمای مستعد دیختن یک بخودتون بیاین.شاید ربطی نداشته باشه که شمارو مخاطب قرار دادم ولی باید به یه جایی حرفامو بگم.ارزوم اینه که بتونم داستانمو که تخیلیه و مرتیط با محیط زیسته تبدبل به انیمیشن بشه.بخدا کمی از داستانای والت دیزنی نمیاره

ارسال نظر