کد خبر : 3776

عضو شورای شهر بوشهر:

استیضاح شهردار بوشهر صحت ندارد/تعامل شورای شهر و حوزه علمیه در روز بوشهر

استیضاح شهردار بوشهر صحت ندارد/تعامل شورای شهر و حوزه علمیه در روز بوشهر

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: برای اجرای برنامه ها در روز بوشهر شورا تعاملات خوبی با حوزه علمیه شهر بوشهر داشته است و حوزه نیز در نظر دارد برای روز بوشهر برنامه ای در حاشیه خلیج فارس در قالب خیمه گاه معرفت برنامه ریزی و اجرا کند.

به گزارش "بوشهر 24"، الهام بارگاهی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی سپاس اظهار داشت: در حال برنامه ریزی برای برگزاری بهتر روز بوشهر هستیم و تا تصویب نهایی برنامه ها از انتشار آن خودداری می کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: برای اجرای برنامه ها در روز بوشهر شورا تعاملات خوبی با حوزه علمیه شهر بوشهر داشته است و حوزه نیز در نظر دارد برای روز بوشهر برنامه ای در حاشیه خلیج فارس در قالب خیمه گاه معرفت برنامه ریزی و اجرا کند.

وی خاطرنشان کرد: روز بوشهر به همه ادارات مرتبط می شود و امید است همه سازمان ها برای بهتر اجرا شدن برنامه ها  در روز بوشهر تلاش کنند.

بارگاهی بیان کرد: برنامه هایی برای مسافرانی که برای ایام نوروز به شهر بوشهر سفر می کنند نیز داریم که همانطور که شهردار بوشهر اعلام کرد امسال هم چهار کمپ دیگر به کمپ های نوروزی اضافه کرده ایم.

عضو شورای شهر بوشهر گفت: ظرفیت این کمپ ها 300 چادر می باشد که محل هایی در حاشیه ساحل بوشهر طراحی کرده ایم و در مجموع شش کمپ نوروزی در اختیار مسافران نوروزی قرار می گیرد.

وی در پایان در خصوص شایعه استیضاح شهردار بوشهر در ابتدای سال آینده گفت: استیضاح صحت ندارد و من هم اطلاعی از این موضوع ندارم.

ارسال نظر