کد خبر : 3925

بیانیه مؤتلفه بوشهر به مناسبت هفته دفاع مقدس

بیانیه مؤتلفه بوشهر  به مناسبت هفته دفاع مقدس

بوشهر24: روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس بیانیه ای صادر نمود.

بوشهر24: روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس بیانیه ای صادر نمود.

متن این بیانیه که نسخه ای از آن برای "بوشهر24" ارسال شده بدین شرح می باشد: سی وچهارمین سالگرد هفته دفاع مقدس وجشن پیروزی برعلیه استکبارجهانی را درحالی برگزار می کنیم که نیروهای مسلح کشور آماده تر از هر زمان دیگر با وسایل پیشرفته آفندی و پدافندی ساخت داخل و با چشمانی باز و اراده ای قوی و عزمی پولادین تحت امر فرماندهی معظم کلّ قوا و پشتیبانی ملت شجاع وامتحان داده ایران اسلامی ازمرزهای هوایی و دریایی و زمینی کشور حراست کرده و تحرکات دشمن را درکشورهای اسلامی و منطقه رصد می نمایند .
 این هفته افتخار آفرین را به فرماندهی معظم کل قوا وهمه مدافعان انقلاب اسلامی واستقلال کشور به ویژه بسیجیان، جانبازان، آزادگان، خانواده معزز شهداء وایثار گران تبریک می گوئیم.
رویکرد سیاسی نظامی جهان درهشت سال اخیر یعنی بعد از شکست ارتش اسرائیل از حزب الله لبنان در اوت 2006و پیامد های آن که جنگ 22و8 روزه اسرائیل با رزمندگان حماس و بعد از آن توطئه شکست مقاومت منطقه بود ودرهمین راستا گسیل تروریست های اجاره ای به سوریه وآن همه جنایات بی سابقه در این کشور که هنوز ادامه دارد و درپی آن پیدایش جنایتکاران داعش در عراق وانفجار های پی درپی در این دوکشور بعلاوه ی افغانستان وپاکستان که همگی به منظور اسلام هراسی وخدشه دارنمودن چهره نورانی این دین حنیف بود وبعد ازآن کشتار مردم بی دفاع غزه به ویژه قتل عام کودکان و شرارت هایی که تاریخ کمتر به خود دیده درجنگ 51 روزه وشکست خفت بار نظامی سیاسی رژیم غاصب صهیونیستی .
اکنون حامیان این جنایتکاران به اعتراف نشسته وبا صدای بلند به جهانیان اعلام می دارندکه داعش از اسلام ومسلمانی بویی نبرده است و ما می خواهیم با ائتلاف خود آن را جمع نمائیم !! اعلام برائت استکبار از داعش وادعای مبارزه با آن این مثل قرآنی را به ذهن تداعی می کند که : " ومانند آن زنی نباشید که رشته های خود را پس از محکم تابیدن ازهم واکرد   ( نحل /92 ) " این تابیدن ها وباز کردن های شرم آور است که مایه تفریح رهبرفرزانه  انقلاب اسلامی در بیمارستان شده بود. این حرکات کور و به دور از منطق وسیاست  موجب ارزشمندی نظام اسلامی ونیروهای مدافع آن وجایگاه والای ولایت فقیه و بیانگر تفاوت فاحش اسلام محمدی و اسلام آمریکایی داعشی درجهان گردیده است.

تفاوت ماهوی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که براساس اعتقاد به مبدأو معاد وحفاظت ازدستآورد انبیاء الهی و پاسداری از خون شهدای راه حق واستقلال کشورشان ودفاع از مظلومین عالم سلاح بردوش گرفته اند با مزدورانی که برای استمرار سلطه ظالمین جان خود را فدا می کنند برای همگان روشن است . همه می دانند که نیروهای مسلح ایران با توده مردم کشورشان اهداف مشترک دارند به همین جهت درقلب ملت ایران جای دارند همه خود را سرباز امام عصر ( عج ) می دانند وبا حمایت از ولایت فقیه برای ظهور آن حضرت و رهایی ستمدیدگان از یوغ ستمگران تلاش می نمایند .  

ارسال نظر