کد خبر : 400

فرمانده سپاه شهرستان بوشهر معارفه شد

فرمانده سپاه شهرستان بوشهر معارفه شد

بوشهر۲۴: در آئینی با حضور فرماندهای سپاه استان بوشهر، سرگرد عبدالرضا دشتی به عنوان فرمانده سپاه شهرستان بوشهر معرفی شد.

بوشهر24: در آئینی با حضور فرماندهای سپاه استان بوشهر، سرگرد عبدالرضا دشتی به عنوان فرمانده سپاه شهرستان بوشهر معرفی شد.
به گزارش "بوشهر24"، جانشین فرماندهی سپاه امام صادق امام صادق (ع) استان بوشهر صبح چهارشنبه در این آئین اظهار داشت: بسیج و بسیجیان در شرایط کنونی مسئولیت سختی را برای مقابله با تهاجمات گسترده دشمنان به ویژه در بخش فرهنگی علیه نظام و انقلاب اسلامی دارند.

سرهنگ پاسدار حمید خرمدل به گسترش فعالیت‌های بسیج در بخش های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: حضور اقشار مختلف و گروه‌های مردمی در بدنه بسیج باعث شده تا فعالیت‌های بسیجیان به همه خانواده‌ها کشیده شود.

وی بسیج را به عنوان مظهر اقتدار نظام و قدرت فناناپذیر انقلاب اسلامی معرفی کرد و بیان داشت: دل‌های امت اسلامی عمق راهبردي بسیج است و بسیج در بین همه مردم از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

جانشین فرماندهی سپاه امام صادق امام صادق (ع) استان بوشهر ادامه داد: برنامه‌ها و طرح‌های بسیار خوبی از سوی بسیج شهرستان بوشهر اجرا شده است و کارنامه درخشانی در این ناحیه ثبت شده است.

وی به اهمیت بالای ماموریت‌ها و ساختار عملکردی بسیج ناحیه بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: یکی از مهمترین عوامل موفقیت ماموریت‌های بسیج شهرستان بوشهر، همدلی، اتحاد و انسجام بین رده‌های مختلف است.

سرهنگ خرمدل تصریح کرد: البته با وجود همه اقدامات صورت گرفته و موفقیت‌های کسب شده در این ناحیه، اظهار داشت: ناحیه مقاومت بسیج بوشهر از نظر زیرساختی با مشکلاتی روبرو است که امیدواریم شاهد رفع این نیازها باشیم.

لازم به ذکر است که در این آئین ضمن تقدیر از تلاش‌های سرهنگ حمید خرمدل، سرگرد عبدالرضا دشتی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بوشهر معرفی شد. / مهر

ارسال نظر