کد خبر : 4001

مدیرمسئول هفته نامه هتاک به ولایت فقیه پست گرفت/ معاون سیاسی سپاه بوشهر:انتصاب افراد مسئله دار دهن کجی به خطوط قرمز نظام است

مدیرمسئول هفته نامه هتاک به ولایت فقیه پست گرفت/ معاون سیاسی سپاه بوشهر:انتصاب افراد مسئله دار دهن کجی به خطوط قرمز نظام است

به گزارش "بوشهر24"، به نقل از یک منبع آگاه مدیر مسئول هفته نامه توقیف شده سفیر، معاون دانشگاه پیام نور برازجان شد.

به گزارش "بوشهر24"، به نقل از یک منبع آگاه مدیر مسئول هفته نامه توقیف شده سفیر، معاون دانشگاه پیام نور برازجان شد.

علیرضا پورمند در دوره اصلاحات صاحب امتیاز و مدیر مسئول هفته نامه سفیر دشتستان بود که بدلیل اهانت به مقام معظم رهبری توقیف شد.

به گزارش سپاس، در صفحه اول شماره 31 نشریه این فعال اصلاح طلب، عکس و تیتری بزرگ از سخنان آیت الله منتظری و در صفحه 7 نیز مطلب توهین آمیزی نسبت به مقام معظم رهبری به چاپ رسیده بود که پس از راهپیمایی و تجمع مردم برازجان و سردادن شعارهای «نشريه منافق تعطيل بايد گردد»، «سردبير منافق دستگير بايد گردد»، «مرگ بر ضد ولايت فقيه» اين هفته نامه با دستور قضایی توقیف شد.

شعار هفته نامه سفیر دشتستان را می توان در صفحه دوم شماره 11 این نشریه با مضمون «سفير آن قدر خواهد نوشت تا يا توقيفش كنند يا حداقل گوشي براي شنيدن پيدا كند كه هر دو مراد سفير است» مشاهده کرد.

جالب توجه است، درحالی حشمت اله جعفری برادر ریاست دانشگاه پیام نور دشتستان از گزینه های اصلاح طلبان برای انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی است که پیش از این علیرضا پورمند بعنوان یکی از گزینه احتمالی اصلاح طلبان دشتستان در انتخابات پیش رو مطرح بود.

 

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:

انتصاب افراد مسئله دار در دانشگاه ها دهن کجی به خطوط قرمز نظام است

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در پاسخ به سوال خبرنگار سیاسی "سپاس" در خصوص استفاده برخی از افراد مسئله دار در مسئولیت های دانشگاهی  در استان گفت: متاسفانه خبردار شدیم که یکی از افراد مسئاله دار که چند سال پیش هفته نامه وی به خاطر توهین به مقام معظم رهبری تعطیل شده بود، در پست معاونت یکی از دانشگاه های شهرستان استان منصوب شده است.

 

محمد رضایی افزود: این انتخاب توسط مسئولین در واقع دهن کجی به تمام آن خطوط قرمزی است که بایستی در برخورد با این افراد مساله دار لحاظ شود.

 

وی عنوان کرد: لذا بایستی این موضوع توسط نیروهای حزب الهی و انقلابی پیگیری قانونی شود که چه اتفاقی افتاده است که برخی امروز فکر می کنند با به کارگیری چنین افرادی می توانند موقعیت سیاسی خود را تقویت کنند.

 

رضایی اظهار داشت: به همین دلیل سکوت در برابر این اقدام معنا دار صلاح نیست و بایستی از روش های قانونی تا حصول نتیجه اقدام شود.

 • یک هم استانی ۱۳۹۳/۰۷/۰۴ ۰۰:۱۰

  6 3 پاسخ

  متاسفم برای رئیس دانشگاه یا مسئول بالاتر از آن که اجازه میدن چنین فردی رو انتخاب میکنن

 • ۱۳۹۳/۰۷/۰۴ ۰۰:۲۰

  6 2 پاسخ

  ای رئیس دانشگاه شما چرا با این کارتون کمک میکنید که همچین فردی سرشو بالا بگیره .خاک تو ..............

 • ۱۳۹۳/۰۷/۰۴ ۰۰:۳۷

  5 1 پاسخ

  مرگ بر ضد ولايت فقيه

 • ۱۳۹۳/۰۷/۰۴ ۰۰:۴۰

  1 0 پاسخ

  s

 • احمد ۱۳۹۳/۰۷/۰۴ ۰۰:۴۳

  7 1 پاسخ

  سکوت مسئولین در برابر این بی احترامی هم شامل توهین به رهبر عزیزمون میشه

 • عشق به رهبر ۱۳۹۳/۰۷/۰۴ ۱۴:۴۶

  6 2 پاسخ

  مگه قرار نبود به جای این آدم آقای دکتر پولادی بیاد. نکنه باز هم خرما و میگوی بوشهر و کارت هدیه ها کارساز شد.
  خدایش این استان بی صاحب هستش. ما شخصا از نیروهای مخلص استانمان سپاه پاسداران میخواهیم این فرد متخلف آقای جلالیان برکنار کنه!!!

 • علی ۱۳۹۳/۰۷/۰۵ ۰۵:۵۸

  3 2 پاسخ

  با سلام.اگه نیروی های مومن و در خط ولایت می خواستند پست بگیرند سریع در .... ردشون کرده و براشون به دروغ پرونده سازی می کردند (البته منظورم افراد پرچمی است که گزارش دروغ به ...مدهند است)حالا همچین افرادی که خط وخطوطشان معلوم است کسی کاری به کارشون نداره از سپاه خواستاریم تا تو همچین مواردی با دقت ورود کنه

 • استاد ۱۳۹۳/۰۷/۱۴ ۲۱:۰۵

  3 0 پاسخ

  بنده عقیده دارم اینها همگی یک توهین و تهمت و افترا به اقای پورمند است و عده ای با نام دین دارند یک فرد شایسته را از سمتش با هر ترفندی برکنار میکنند و اقای دکتر جعفری نیز انتخاب شایسته ای نموده اند و باعث تعجب است که عده ای بدون در نظر گرفتن سخنان رهبری عزیز که می فرمایند از فساد و برچسب زدن به همکیشان و مومنان بپرهیزید باز عده ای قلیل نادیده می گیرند.

ارسال نظر