کد خبر : 4055

آیت الله صفایی در گردهمایی قافله خورشید؛

بوشهری‌ها در طول تاریخ 4 بار تهاجمات انگلیس را ناکام گذاشتند

بوشهری‌ها در طول تاریخ 4 بار تهاجمات انگلیس را ناکام گذاشتند

بوشهر 24: صفایی بوشهری: بوشهر عزیز همچون مادری است که در طول تاریخ رئیسعلی دلواری‌ها برای دفاع از این آب و خاک پرورانده است.

به گزارش بوشهر 24، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در گردهمایی قافله خورشید با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هرگاه رزمندگان استان بوشهر در تمام عرصه‌ها و به ویژه دفاع مقدس حضور مستقیم داشتند با پیروزی، سرافرازی ایران اسلامی وحشت دشمنان همراه بوده است.

صفایی‌بوشهری تصریح کرد: بوشهر عزیز همچون مادری است که در طول تاریخ رئیسعلی دلواری‌ها برای دفاع از این آب و خاک پرورانده است.

وی گفت: فقط استان ولایتمدار بوشهر برای حفظ حریم ایران اسلامی در جنوب کشور کافی است و تاکنون این موضوع را بارها اثبات کرده‌ایم.

امام جمعه بوشهر تصریح کرد: مردم ولایتمدار بوشهر در طول تاریخ 4 بار تهاجمات انگلیس را درهم شکسته و جواب دندان شکن به آنان داده است.

استاندار بوشهر نیز اظهار داشت: اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون زحمات دوران با شکوه دفاع مقدس است که می‌توان با الگوگیری از شهدا و تلاش‌های مجاهدت گونه ایثارگران افق روشنی را برای میهن اسلامی ترسیم کرد.

مصطفی سالاری با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس نماد غیرت، وحدت دینی و یکپارچگی ملی است، افزود: دلیل اینکه امروز ایران اسلامی در محدوده ثبات و آرامش قرار دارد حاصل تلاش و رشادت‌های شهدا، ایثارگران و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است.

وی تصریح کرد: بازگویی و یادآوری رشادت‌ها و خاطرات دفاع مقدس از زبان خود ایثارگران و رزمندگان یک وظیفه است تا نسل کنونی و آینده انقلاب اسلامی با فرهنگ ایثار و شهادت پدران خود آشنا شوند.

سالاری گفت: ملت ایران و ما مسئولان امروز داریم دستاورد از خودگذشتگی‌های شهدا، ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس استفاده می‌کنیم و باید قدردان رشادت‌ها و زحمات آنان باشیم.

استاندار بوشهر یادآور شد: سهم استان بوشهر در سرداران و فرماندهان دفاع مقدس نسبت به جمعیت استان در مقایسه با سایر استان ها بیشتر بوده و این نشان پیشتازی و ولایت‌مداری جوانان استان بوشهر است.

وی بیان کرد: بنده به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید آمادگی داریم همراه با دیدگاه خانواده‌های شهدا، ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس در راستای توسعه استان بوشهر طبق سیاست‌های کلی کشور گام برداریم.

 

ارسال نظر