کد خبر : 421

بیانیه رسانه های انقلابی مخالف با حضور فتنه گران در بوشهر

بوشهر24: رسانه ها به عنوان چشم بیدار مردم وظیفه دارند در تمام مشکلات مسائل مختلف را به اطلاع مردم برسانند و با نقدهای سازنده خود راه گشای مسئولان باشند.

بوشهر24: رسانه ها به عنوان چشم بیدار مردم وظیفه دارند در تمام مشکلات مسائل مختلف را به اطلاع مردم برسانند و با نقدهای سازنده خود راه گشای مسئولان باشند.
به گزارش "بوشهر24"، در میان رسانه های مختلف رسانه های انقلابی وظیفه خود می دانند به عنوان سربازان انقلاب اسلامی ،حافظ آن در همه احوال باشد.

رسانه های متعدد بوشهر نیز که در میان هم صنفان خود در کشور همیشه در فعالیت عالی انقلابی پیشتاز بوده اند همیشه خواهان فضای آرامش در استان بوده و از چند دستگی های نامتعارف گریزان هستند.

اما این روزها  مشاهده می شود برخی افراد رد صلاحیت شده از سوی ملت که به دلیل اقدام علیه انقلاب اسلامی  در فتنه ۸۸ مهر باطل را به پیشانی دارند با سوء استفاده از فضایی به وجود آمده قصد دارند منافع سیاسی خود و احزاب منحله ای چون مشارکت را دنبال کنند.

اینان به هیچ عنوان دلسوز مسئولان ارشد استان نبوده و علاقه  چندانی نیز به دولت ندارند بلکه این دولت را وسیله ای برای عبور خود  از شرایط دور از قدرت می بینند.

لذا درخواست داریم که استاندار بوشهر و مسئولان امنیتی استان اجازه ندهند جلسه ای به بهانه دوم خرداد در بوشهر برگزار شود و برخی فتنه گران و دستگیر شدگان به دلیل اقدام علیه امنیت ملی بتوانند فرصت بیان اندیشه های نا سالم خود بیابند.

زیرا افرادی که هم در عمل و در نوشتار ثابت کرده اند هیچ علاقه ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت ندارند با پراکنده کردن تخم تفرقه میوه تلخ دشمن را به بار خواهند آورد.

ما به عنوان زبان ملت از استاندار بوشهر دکتر سالاری و حضرت آیت الله صفایی نماینده ولی فقیه می خواهیم نگذارند جلسه ای در استان برگزار شود که: نمره ای جز رقابت های بیهوده نخواهد داشت و این را نیز استاندار جوان بوشهر باید در ذهن حک کند که آنان که باد می کارند طوفان درو می کنند.

لذا  اجازه این اقدام کینه دوزانه و نا میمون را ندهند که فتنه گران به دنبال ربودن خواب از چشم ملت هستند.

منبع : لیمر

ارسال نظر