کد خبر : 4236

سلب عضویت 2 عضو شورای اسلامی آبپخش

سلب عضویت 2 عضو شورای اسلامی آبپخش

مصطفی رضایی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از ارسال نامه به فرمانداری دشتستان برای سلب عضویت دو عضو شورای شهر آبپخش خبر داد.

به گزارش بوشهر 24، مصطفی رضایی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از ارسال نامه به فرمانداری دشتستان برای سلب عضویت دو عضو شورای شهر آبپخش خبر داد.

وی افزود: این کار با طی تمام مراحل قانونی صورت گرفته و آقایان فرخ عباسی و حسن صمصامی در شش جلسه متوالی که برای انتخاب هیئت رییسه برگزار شد علیرغم دعوتنامه‌های رسمی شرکت نکردند و طبق قانون نامه سلب عضویت آنها از شورای شهر به فرمانداری شهرستان دشتستان برای هرگونه اقدام قانونی ارسال شد.

رئیس شورای اسلامی آبپخش ادامه داد: علاوه بر دعوت رسمی برای حضور در جلسه چند بار هم به صورت شفاهی با آقایان فرخ عباسی و حسن صمصامی برای حضور در جلسه انتخاب هیئت رئیسه صحبت کردیم و حتی امام جمعه و بخشدار آبپخش نیز جلساتی بدین منظور برگزار کردند ولی مفید فایده نبود و طبق قانون به عنوان رئیس شورا نامه سلب عضویت آنها را به فرمانداری ارسال کردم.

وی خاطرنشان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر آبپخش هم‌قسم شده‌ایم که از هیچ کوششی برای احقاق حقوق مردم شریف شهر آبپخش دریغ و کوتاهی نکرده و کما فی‌السابق کوشاتر و جدی‌تر پیگیر امورات در راستای پیشرفت و توسعه شهرمان باشیم لذا از مساعدت مردم و مسئولین با اعضاء شورا تقدیر و تشکر می‌کنیم.

رضایی گفت: انتظار داریم با سلب عضویت اعضای غایب شورا، عضو علی‌البدل شورا وارد شورای اسلامی شهر شده و شاهد رشد و پویایی هر چه بیشتر شهر آبپخش باشیم./ فارس

ارسال نظر