کد خبر : 428

بیانیه دانشجویان در اعتراض به حضور فتنه‌گران در بوشهر

بیانیه دانشجویان در اعتراض به حضور فتنه‌گران در بوشهر

بوشهر24: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر در اعتراض به حضور فتنه‌گران در بوشهر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد:

بوشهر24: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر در اعتراض به حضور فتنه‌گران در بوشهر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد:

به گزارش "بوشهر 24" شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر در اعتراض به حضور فتنه‌گران در بوشهر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد:
"من به شماعرض کنم؛چندسالى که بگذرد، آن وقت قلم هاى بسته شده‌ى آگاهان بین‌المللى روان خواهد شد، بازخواهد شد، خواهند نوشت. ممکن است من آن روز نباشم، اما شماها هستید؛ خواهید شنید، خواهید خواند که چه توطئه‌ى بزرگى پشت فتنه‌ى سال 88 بود. (بیانات رهبر انقلاب 12آبــان 89)
 بسمه تعالی
در حالی که مدت کوتاهی از روی کار آمدن دولت جدید حقوقدان !!(به اصطلاح قانونمدار)می گذرد و مردم حماسه ساز استان بوشهر با حضورشان در انتخابات ریاست جمهوری مهر تایید دیگری بر مشروعیت نظام اسلامی حک نمودند و با این حضورشان درپی ارتقاء فضای آرامش و بدور از رفتار های غیر قانونی و غیر حقوقی و التهاب و تنش های حاشیه ای - که هر لحظه می تواند امنیت خاطر اجتماعی ، اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی مردم را بر هم بزند- بودند و انتظارشان نیز –که برحق است-کار وخدمت و توجه بیش از پیش مسئولان و دولتمردان به وضعیت مردم بوده است،  اما چندیست نه تنها این امر محقق نگردیده بلکه مردم شاهد روی دادن جهت معکوس خواسته هایشان در جامعه و بویژه استان بوشهر هستند.


  اینکه هنوز حوادث فتنه 88 از ذهن و خاطر مردم نگذشته است که عده‌ای می‌خواهند با اتفاق خواندن آن حوادث و عدم بررسی و محاکمه مسببان این فتنه از کنار آن بگذرند و با کمترین مجازات بلکه حتی طلب‌کار شدن فتنه‌گران را به عرصه سیاست و اجتماع برگردانند، حال آنکه نمی‌دانند مردم ایران اسلامی تاریخ را با واقعیات می‌بینند و درک کرده‌اند ! گویی آقایان فکر می‌کنند که مردم در قرن گذشته زندگی می‌کنند! مردم نه به وسیله‌ رسانه‌ها بلکه به واسطه واقعیات با تمام وجود فتنه‌ پیچیده سال 88 را دیده‌اند و می‌دانند چه شده است! مردم دیده‌اند چگونه رأی‌شان توسط عده‌ای قدرت‌طلب به تباهی کشیده شد، مردم دیده‌اند که چگونه در خیابان‌ها به مساجد هجوم برده شد، چطور به زندگی‌شان دست درازی شد و از همه بدتر دیده‌اند چطور آرامش و امنیت‌شان تا ماه‌ها تحت مخاطره قرار گرفت.

مردم حوادث تلخ عاشورای 88 را به ذهن دارند و دردی عظیم از این داغ بر دلشان نشسته است.
مردم ایران اسلامی با تمام این اتفاقات باز فرصت جبران و توبه را به فتنه‌گران و بالاخص سران آنها دادند ولی وقتی ناامید شدند با حضوری ماندگار و میلیونی در حماسه 9 دی 88 فریاد خشم و انزجار خود را بر سر فتنه‌گران و اصحابشان کشیدند تا درس عبرتی باشد برای فتنه‌گران و پشیمانان انقلاب که قطعا از اول هم انقلابی نبودند.


این اتفاقات همه و همه نشان از جوش و خروش ملتی دارد که برای آرمان‌های خود حاضر است جان خود را فدا کند.
حال با همه این تفاسیر پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 92، عده‌ای از فتنه‌گران که از ترس مواجه شدن با مردم در لانه‌های خود کنج عزلت گرفته بودند اکنون فضا را برای خود باز دیده‌اند تا با وارونه نشان‌دادن حوادث سال 88 و طلب‌کار معرفی کردن خود از نظام اسلامی باج‌خواهی کنند ولی زهی خیال باطل!
و اکنون نیز شاهد حضور یکی از همین فتنه گران و محکومان فتنه که از فرقه!! منحله و غیر قانونی –تأکید می شودغیرقانونی- که با حمایت جریانهای حامی فتنه و معاند می‌خواهند موریانه‌وار در مجامع حضور پیدا کنند و در واقع به عرصه سیاسی بازگردند و تنفسی مصنوعی را بر ریه های جریان شکست خورده اصلاحات آمریکایی خود وارد کنند  و با سخنان طلب گونه خود فضای این استان را به چالش جدی بکشانند؛ خواهیم بود
 اما آنها بدانند حضور در مجامع استان ولایتمداربوشهر آنطور که  فتنه‌گران و منفعت طلبان و سود جویان فرصت طلب  انتظار دارند پیش نخواهد رفت و دانشجویانی که دل در گروی انقلاب و اسلام دارند خشم و انزجار خود را از این اتفاقات نامیمون و غفلت مسئولین از خواسته های مردم نشان خواهند دادند.
دانشجویان انقلابی از حضور افراد فتنه‌گرو آشوب طلب و مخل امنیت در مجامع به شدت آزرده خاطر شده‌اند و این حرکات را از هر نظر محکوم می‌دانند و معتقد هستند باید با تمام عواملی که برای این حضور نقش داشته‌اند برخورد صورت بگیرد .
اگر نهادهای مختلف به وظیفه انقلابی خود عمل کرده بودند و به تناسب جرم سران‌فتنه با آنها برخورد می‌شد و محاکم قضایی لازم تشکیل شده‌بود طومار فتنه در هم پیچیده می شد و استوانه‌های فتنه در هم شکسته شده‌بودو اعوان و انصارشان جرأت حضور در مجامع را پیدا نمی کردند
در پایان ما دانشجویان بسیجی دانشگاهها باز حجت را تمام می‌کنیم که این استان جای فتنه‌گران و محفلهای تنش آفرین با حضور سران و محکومان فتنه گر نیست و باید برخوردهای لازم قانونی انجام شود و اگر برخوردها انجام نشد و شاهد حضور ایادی ‌فتنه و اعوان و انصارشان باشیم دانشجویان انقلابی خود خواهند دانست چگونه عمل کنند  و قطعاً جوابی سخت به خائنین به آرمان‌های امام راحل(ره) و ملت شریف ایران خواهند داد و مجدداً مسئولان را توصیه اکید به توجه دغدغه های اصلی مردم می نماییم
"والسلام علی من اتبع الهدی"

ارسال نظر