کد خبر : 447

خلیل رضایی: چرا سال های گذشته به یاد حماسه سازان فتح خرمشهر نبودید

خلیل رضایی: چرا سال های گذشته به یاد حماسه سازان فتح خرمشهر نبودید

بوشهر24: این جانباز و آزاده جنگ تحمیلی خاطرنشان کرد: کسانی که به تازگی به دنبال برگزاری مراسم سوم خرداد و ایجاد تنش در استان بوشهر هستند چرا سال های گذشته به یاد سلحشوران و حماسه سازان فتح خرمشهر نبودند.

بوشهر24: این جانباز و آزاده جنگ تحمیلی خاطرنشان کرد: کسانی که به تازگی به دنبال برگزاری مراسم سوم خرداد و ایجاد تنش در استان بوشهر هستند چرا سال های گذشته به یاد سلحشوران و حماسه سازان فتح خرمشهر نبودند.

به گزارش "بوشهر24"، خلیل رضایی گفتگوی خود را با آیه ای از قرآن کریم آغاز نمود که می فرماید: وَإِذَا قِيلَ لَهُمْ لاَ تُفْسِدُواْ فِي الأَرْضِ قَالُواْ إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ ... أَلا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَـكِن لاَّ يَشْعُرُونَ

و چون بايشان گفته ميشود در زمين فساد مكنيد ميگويند ما اصلاحگرانيم ... تو آگاه باش ايشان مفسدانند ولى خود نميدانند (11و 12 سوره بقره)

رضایی ادامه داد: امروزه استان بوشهر بیش از هر زمانی به وحدت و انسجام و اعتدال و عقلانیت نیاز دارد، همان شعاری که دولت تدبیر و امید داشته ولی متاسفانه در عمل خلاف آن را شاهد بوده ایم.

وی افزود: تعداد اندکی از افراطیون اصلاح طلب به جای اینکه به فکر توسعه و عمران و آبادانی استان باشند ساز مخالفت کوک کرده و به جای اینکه از آنچه که در فتنه78 و فتنه 88 انجام دادند از مردم عذرخواهی کنند به دنبال برنامه هایی هستند که اساسا مجوز برگزاری ندارد و هدف آنها چیزی جز فریب افکار عمومی نیست.

مدیر کل سابق اداره آموزش و پرورش استان عنوان کرد: عملکرد آنان در راستای عدم دلسوزی و پیشرفت استان بوده و دوم خرداد یکی از روزهای مشارکت مردم و جواب آری به ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی و وفاداری نسبت به فرمایشات مقام معظم رهبری بود.

وی اضافه کرد: در طول تاریخ درخشان انقلاب اسلامی نیز همواره شاهد حضور حداکثری و توأم با بصیرت و آگاهی مردم و موقعیت شناسی آنان در عرصه های مختلف بوده ایم و جا دارد که نسبت به بزرگداشت روزهایی که تئوریسین های آنها همواره ثبات عقیده، نظر و قدم و حضور آگاهانه در همه عرصه ها داشته اند همت گماریم ولی دوم خردادی ها بدانند که مردم خیانت های آنها را به نظام مقدس جمهوری اسلامی فراموش نکرده اند.

این جانباز و آزاده جنگ تحمیلی خاطرنشان کرد: کسانی که به تازگی به دنبال برگزاری مراسم دوم خرداد و ایجاد تنش در استان بوشهر هستند چرا سال های گذشته به یاد سلحشوران و حماسه سازان فتح خرمشهر نبودند و گذشته پر افتخار 8 سال دفاع مقدس را به همین زودی فراموش نموده اند و امروز برای تحقق اهداف صرفا سیاسی خود به دنبال برگزاری چنین مناسبت هایی هستند.

وی با انتقاد از رفتار متناقض اصلاح طلبان گفت: کسانی که همراهی و میدان داری فتنه را در کارنامه سیاسی خود دارند و با عملکرد و حتی با سکوتشان مهر تایید بر عملکرد اغتشاشگران عاشورای 88 زدند چگونه می توانند از سوم خرداد حرف بزنند و خود را خط امامی بنامند؟

وی در پایان ضمن محکوم کردن حرکت غیر قانونی این افراد بیان داشت: این جریان تندرو سیاسی آرامش و فضای بی حاشیه در استان را نمی پسندد و با طرح مباحث حاشیه ای مثل همایش دوم خرداد در تلاشند ضمن فریب افکار عمومی، مهره های سوخته و مرده خود را احیا کرده و به اهداف صرفا سیاسی خود دست یابند که قطعا مردم ولایتمدار ما این اجازه را به آنها نخواهند داد./ گام نیوز

ارسال نظر