کد خبر : 4507

خاطره سایت آقای هاشمی تکذیب شد

خاطره سایت آقای هاشمی تکذیب شد

وی ضمن رد خاطره هتاکانه ادعایی سایت آقای هاشمی اظهار داشت: این موضوع کذب را از طریق مراکز قضائی پیگیری خواهم کرد.

فردی که سایت آقای هاشمی از قول او خاطره ای هتاکانه به ساحت بنیانگذار جمهوری اسلامی(ره) و در مدح آقای هاشمی نقل کرده بود در گفتگو با خبرنگار بی‌باک اصل این خاطره را تکذیب کرد و گفت: بنده تازه از عراق آمده ام و اصل این موضوع صحیح نیست و از طریق مراجع مربوطه در حال پیگیری منتشر کنندگان این خاطره هستم.

به گزارش بی‌باک، سایت آقای هاشمی رفسنجانی که علاقه وافری به ذکر خاطرات بدون سند دارد، انگار اینبار بدون اجازه یکی از رزمندگان دفاع مقدس دست به خاطره سازی از قول وی در مدح آقای هاشمی زده است!

در این خاطره گویی هتاکانه ادعا شده است که حضرت امام(ره) طی دیداری به این رزمنده گفته است: به رزمندگان بگوئید من به آقای هاشمی اعتماد کامل دارم و آقای هاشمی از من هم برای این نظام و انقلاب دلسوزتر است(!)، ایشان هم اداره سیاسی جنگ و هم اداره نظامی جنگ را بر عهده دارند و کسی غیر از ایشان نمی تواند این مسئولیت مهم را عهده دار باشند و من ایشان را همیشه دعا می کنم.

در پی انتقاد سایت بی‌باک از این این ادعای هتاکانه و کذبی که در قالب یک خاطره بیان شده بود و اعتراض و واکنش نخبگان به این توهین آشکار، آقای م.ج در گفتگو با بی‌باک اصل این خاطره را تکذیب کرد و گفت: بنده سالها در دفاع مقدس بوده ام و از حدود یک ماه پیش هم خارج از کشور بوده ام که تازه از سفر آمده ام و چنین مطلبی از قول من صحت ندارد.

وی ضمن رد خاطره هتاکانه ادعایی سایت آقای هاشمی اظهار داشت: این موضوع کذب را از طریق مراکز قضائی پیگیری خواهم کرد.

حال باید از جناب آقای هاشمی رفسنجانی پرسید که خاطره گویی بدون سند توسط وی تا چه حد توانست جایگاهش را ارتقا دهد که سایت وی اینبار به تحریف و خاطره سازی از زبان دیگران پرداخته است!

با توجه به تکذیبیه آقای م.ج، سایت بی‌باک نیز ضمن اعلام انزجار از رفتار غیراخلاقی  گردانندگان سایت آقای هاشمی از جناب آقای م.ج بابت انتقاد از وی بابت آن مطلب کذب نسبت داده شده از سوی سایت آقای هاشمی به وی عذرخواهی می کند.

ارسال نظر