کد خبر : 4513

مصلحی: اصلاح‌طلبان به دنبال نابودی ارزش ها بودند

مصلحی: اصلاح‌طلبان به دنبال نابودی ارزش ها بودند

در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در رابطه با تغییر نام کلمه مستضعفین به قشر آسیب‌پذیر در دوره اصلاحات، اظهارداشت: دشمن به دنبال آن است تا عناوین انقلاب اسلامی ایران را از ارزش بیاندازد و آن‌ها با تغییر کلمه مستضعفین که کلمه قرآنی است به فکر آنند که ارزش‌های ما را نابود کنند.

به گزارش بوشهر 24، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی رئیس سازمان نشر ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس در حاشیه مراسم گرامی‌داشت یاد شهید غفاری در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در رابطه با تغییر نام کلمه مستضعفین به قشر آسیب‌پذیر در دوره اصلاحات، اظهارداشت: دشمن به دنبال آن است تا عناوین انقلاب اسلامی ایران را از ارزش بیاندازد و آن‌ها با تغییر کلمه مستضعفین که کلمه قرآنی است به فکر آنند که ارزش‌های ما را نابود کنند.
به گزارش  فارس، وی در ادامه در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه زمانی که شما در دولت احمدی‌نژاد رئیس نهاد نظارتی و کنترلی از جمله وزیر اطلاعات بودید، آیا در رابطه با فساد 7 هزار میلیاردی کوتاهی شده است؟ توضیح داد: در آن زمان ما نهاد امنیتی بودیم و تمامی کار‌هایمان را به صورت پنهانی انجام می‌دادیم به همین منظور اطلاع‌رسانی‌های لازم را در رابطه با فسادهای اقتصادی انجام داده‌ایم./ رجا

ارسال نظر