کد خبر : 4516

دعوت از پدر بازیگر مستهجن به بوشهر/سقوط هواپیمای آمریکایی در مرز آبی بوشهر

دعوت از پدر بازیگر مستهجن به بوشهر/سقوط هواپیمای آمریکایی در مرز آبی بوشهر

شنيده شده است كه مهندس كدخداپور بزودي به عنوان معاون سياسي و امنيتي استانداري فارس منصوب خواهد شد . گفته مي شود كه حكم انتصاب وي مراحل آخر خود را سپري مي كند .

• شنیده شده که بحث انتقال 700نفر نیروی انسانی تحت عنوان مازاد از شرکت نفت و گاز به شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی وارد فاز اجرایی شده است.اگر این خبر صحت داشته باشد شاهد برهم خوردن تعادل نیروهای بومی موجود در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی خواهیم بود به گونه ای که ظرفیت نیروهای غیر بومی در این مجتمع را به بالای هفتاد درصد افزایش می دهد.این وضعیت از روند به کار گیری نیروی بومی در این مجتمع در آینده ممانعت به عمل می آورد .

 

• جریانی به رهبری شخصي به نام " ا ح ا " با عنوان نشانه های آخرالزمان در حال تبلیغ در فضای رسانه ای و در بین دانشجویان هم استانی است. این فرد برای نماد خود از یک انگشتر با شکلی عجیب استفاده می کند که شباهت زیادی به ستاره داود صهیونیست ها دارد. این گروه از برخی روایات مجهول جهت تبلیغات و توجیه رفتار خود استفاده می کند.ظاهرا اين شخص اصالتا اهل كشور يمن است .

 

• با افزایش یک حوزه انتخابیه به استان بوشهر و تفکیک شهرستان های گناوه و دیلم از بوشهر به نظر می رسد تا هفته های آینده باید شاهد حضور کانديداهاي جدیدی در دو حوزه انتخابیه بوشهر و گناوه و دیلم باشیم .فعالان سیاسی معتقدتد که با مستقل شدن شهرستان های گناوه و دیلم از بوشهر نقش قومیت می تواند در جذب آرا موثر واقع شود .

 

•با توجه به اینکه چندی پیش نامه سلب عضویت دو نفر از اعضای شهر آبپخش توسط رییس این شورا به فرمانداری ارسال شده است، تلاشهایی برای حضور مجدد این دو نفر در شورا آغاز شده است و افراد و گروه هایی در پی بازگرداندن این دو نفر به شورا هستند ولی اعضای هیات رییسه شورای شهر آبپخش مصرانه اعلام کرده اند که قانون باید در این زمینه اجرا شود .

 


•شنيده شده است كه موسسه فرهنگي ، ورزش شهرداري بوشهر به مناسبت روز سالمند از پدر گلشيفته فراهاني بازيگر مستهجن سينما دعوت نموده و ايشان براي اين مراسم در بوشهر حضور يافته است . گفته مي شود كه شهردار بوشهر از اين موضوع اطلاعي نداشته و اين مورد دقيقا در زماني كه شهردار در مرخصي و خارج از استان حضور داشته است رخ داده است . گفتني است كه بهزاد فراهاني هميشه مشوق و حامي دختر خود بوده است و هيچگاه عملكرد شنيع و خلاف غيرت اسلامي و ايراني دختر خود را محكوم نكرده است .

 

• سردار فدوی در مراسم گرامیداشت سالگرد شهدای حماسه نبرد مستقیم نیروی دریایی سپاه با امریکای جنایتکار در گلزار شهداي بوشهر گفته که از اول انقلاب تاکنون قریب به 140عملیات و رویارویی مستقیم با امریکایی ها در خلیج فارس انجام شده است.وی این را هم گفته چون هاشمی رفسنجانی که مسئوليت جنگ را به عهده داشت سیاست راهبردی جمهوری اسلامي ایران در خلیج فارس را حداقل تشنج ابلاغ کرد به عنوان مجری دستورات این روند را طی سال های جنگ و پس از ان با اقتدار کامل و قدرت عمل حفظ کردیم وگرنه اگر انها یک کشتی ما را می زدند در حالی که می توانستیم صد کشتی انها را بزنیم فقط به زدن یک کشتی مبادرت و قناعت می کردیم .

 

•شنيده شده است كه مهندس كدخداپور بزودي به عنوان معاون سياسي و امنيتي استانداري فارس منصوب خواهد شد . گفته مي شود كه حكم انتصاب وي مراحل آخر خود را سپري مي كند . كدخداپور كه از خانواده هاي بزرگ دشتستان محسوب مي شود ، هم اكنون به عنوان سرپرست معاونت سياسي و امنيتي استانداري هرمزگان مشغول به فعاليت است .

 

• در نشست جمعی از اصولگرایان استان که در شهرستان دشتستان برگزار گردید برای همگرایی بیشتر اصولگرایان نشست های منظمی در شهر برازجان بین اصولگرایان برگزار گردید.در یکی از اصول توافقی , عده ای موظف گردیده اند که وظیفه دعوت از بزرگان اصولگرای کشور را جهت هماهنگی بین خودشان برعهده بگیرند.

 

• خبرهای دریافتی از کنگان از فرسودگی شدید امکانات پارک ساحلی ورودی این شهر خبر می دهد که بدلیل کم توجهی متولیان به حفاظت و نگهداری از آن می رود که این امکانات که از بیت المال و جیب مردم تهیه شده است از بین رود.

 

• بيمارستان شهداي خليج فارس بوشهر كه به عنوان بزرگترين و مجهزترين بيمارستان استان شناخته مي شود در مواردي بسيار ابتدائي با مشكل روبروست بطور مثال در بخش پذيرش از ساعت ١٩ تا ساعت ٧ صبح روز بعد، تنها يك نفر به عنوان مسئول پذيرش مشغول به فعاليت است كه اين موضوع علاوه بر شلوغ شدن قسمت پذيرش و نارضايتي مردم ، باعث بوجود آمدن درگيري هاي لفظي بين مراجعه كنندگان نيز شده است .

 

• در حالی که شهرداری منطقه دو بوشهر واقع در بهمنی نسبت به هرس درختان چندان برنامه ای ندارد اقدامی نیز برای جمع آوری شاخه های شکسته این درختان که توسط اهالی حرس انجام شده تا در موقع وزش باد سبب قطع برق نشود نیز دیده نمی شود. اهالی بهمنی و تمامی محلات جنوب شهر بوشهر از نبود مخازن زباله شهری به شدت ناراحت هستند و حتی با مراجعه به شهرداری منطقه دو تاکنون پاسخ قانع کننده ای دريافت نكرده اند .

 

•بعد از اعلام وزارت دفاع آمریکا مبنی بر سقوط یک هواپیمای آمریکایی در روز چهارشنبه 9 مهرماه در مرز آبی استان بوشهر ، خبرهای دریافتی از برخی پایگاههای خبری آمریکایی حاکیست که این جنگنده پس از بلند شدن از یک ناوبالگردبر آمریکایی دچار سانحه شده که خلبان بر روی عرشه ناو اجکت می کند و دو نفر به داخل دریا پرتاب می شوند که خبر رسانه های آمریکایی تا دو روز بعد حکایت از گم شدن یکی از سرنشینان داشت.

 

• هر چند بررسی لایحه امر به معروف و نهی از منکر در مجلس شورای اسلامی بارقه های امیدی را در دل مردم مومن ایجاد کرده است اما وضعیت کنونی حجاب به گونه ای در شرایط اسفباری قرار گرفته است که در بخشی از فضاهای جامعه می توان به کشف حجاب یاد کرد.هم اینک دیدن رانندگی بخشی از خانم ها بدون توجه به داشتن حجاب و انداختن روسری در حال رانندگی می رود که خود به یک فرهنگ !!!!!! تبدیل شود.پلیس که بر اساس قانون موظف به برخوردهای قانونی با تخلفات رانندگی است و نداشتن روسری نیز یکی از مصادیق ان به شمار می رود می تواند در این زمینه مطابق مقررات موجود اعمال قانون کند .

 

• در آخر نيز اينكه غلامعلی میگلی نژاد نماینده اسبق بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با يكي از سايت هاي محلي ، با انتقاد از عملكرد دکتر سالاری معتقد است رکود در استان و استانداری طی یک سال گذشته حاکم شده است.وی معتقد است که نبود اعتبار و پول در استان بوشهر بهانه است و در یک شرایط یکسان با سایر استان ها در بوشهر شاهد رکود و در دیگر استان ها شاهد فعالیت برای افتتاح و احداث پروژها هستند وی این را هم گفته که دولت روحانی به دست کارگزاران تکنوکرات ها و چپی ها افتاده است .هر چند میگلی نژاد اعلام کرده که تصميم گیری برای ورود به انتخابات آينده مجلس زود است و در حال جمع بندی برای ورود به این عرصه نمي باشد اما تحلیل گران سیاسی استان معتقدند که وی عزمش را برای حضور در حوزه انتخابیه بوشهر جزم کرده است ./سوک

 

ارسال نظر