کد خبر : 468

حمله به هاشمی و ناطق نوری در بیانیه اصلاح طلبان بوشهر

حمله به هاشمی و ناطق نوری در بیانیه اصلاح طلبان بوشهر

بوشهر24: ائتلاف اصلاح طلبان استان بوشهر در یکی از بیانیه های خود که برای برگزاری مراسمی جهت بزرگداشت دوم خرداد منتشر کرده بود دولت ششم هاشمی رفسنجانی و گزینه نزدیک به وی در انتخابات دولت هفتم را اقتدار گرا خواند.

بوشهر24: ائتلاف اصلاح طلبان استان بوشهر در یکی از بیانیه های خود که برای برگزاری مراسمی جهت بزرگداشت دوم خرداد منتشر کرده بود دولت ششم هاشمی رفسنجانی و گزینه نزدیک به وی در انتخابات دولت هفتم را اقتدار گرا خواند.

به گزارش"بوشهر24" به نقل از استان نیوز، گروه موسوم به ائتلاف اصلاح طلبان بوشهر از چند روز قبل اعلام کرده بود بنا دارد همایشی را به مناسبت بزرگداشت دوم خرداد در سالن فرهنگی هنری (9 دی) بوشهر برگزار نماید. پس از انتشار این خبر و اگاهی امت حزب الله از احتمال حضور تنی چند از فعالان فتنه آمریکایی اسرائیلی سال 88 در این همایش، نگرانی ها در خصوص تحرکات جدید اصلاح طلبان افراطی در بوشهر بالا گرفت. افزایش نگرانی های مردم و اطلاع رسانی رسانه های متعهد استان سبب شد تا این گروه در بیانیه ای پرخاشگرانه، ضمن پاسخ به مردم از مسئولان استان بخواهد تا جلوی فعالیت آنان را نگیرند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: 17 سال پیش کسانی که سرخوش از پیروزی حتمی در انتخابات ریاست جمهوری ششم بودند، روز دوم خرداد را برگزیدند به این امید که پیروزی دوم خرداد را به سوم خرداد گره بزنند و جشنی همیشگی برگزار کنند اما از آن جا که مکر خدا از مکر مکاران بالاتر است، آن نشد که اقتدارگرایان خواستند.

ائتلاف اصلاح طلبان بوشهر در حالی رقیبان خود در انتخابات دوم خرداد 76 را اقتدارگرایان معرفی کرده است، که قبل از سال 76 کابینه هاشمی رفسنجانی بر سر کار بوده و نامزد بالقوه جریان نزدیک به هاشمی و رقیب اصلی دوم خردادی ها در انتخابات هفتم نیز کسی نبود جز حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری که امروز همگی به همراه همین اصلاح طلبان ادعا می کنند در یک اردوگاه قرار دارند!

این بیانیه همچنین ضمن ادعای اینکه در برابر هیاهوها سکوت بزرگوارانه می کنیم با لحنی پرخاشگرانه و توهین آمیز خطاب به مردم بوشهر آورده است: سکوتمان در برابر هیاهوی هیاهوگران بی منطق و کاسبان همیشگی فتنه، نه از سر ترس بلکه با هدف حفظ آرامش و احترام به قانون است؛ و اینکه سکوتمان هرگز به معنای مرعوب شدن در برابر مشتی هیاهوگر بی ریشه نیست.

این گروه که اکنون به راحتی امت حزب الله و بوشهری های مومن ضد فتنه را "مشتی هیاهوگر بی ریشه" معرفی می کند البته در بیانیه اش منظور خود از "قانون گرایی" و "سکوت بزرگوارانه" را توضیح نداده است که دقیقا کدام حرکت جریان حامی محمد خاتمی، میرحسین موسوی و مهدی کروبی مصداق قانون گرایی است! آشوب های خیابانی و آتش زدن سطل های زباله و آسیب زدن به اموال عمومی یا حرمت شکنی در عاشورای حسینی و ده ها مورد دیگر؟ و آیا همه اینها در کنار هم به خصوص در سال 88 که بعد از آن هم در مقاطعی شاهد نظایر آنها بوده ایم گواهی بر سکوت بزرگوارانه آنهاست؟ ایشان جایی که می بایست سکوت می کردند و به قانون تمکین می نمودند دست به آشوب زدند و خسارات سنگینی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین المللی به کشور اسلامی مان وارد نمودند که کارشناسان یکی از اصلی ترین عوامل تحریم ها و فشارهای اقتصادی امروز را همین همراهی فتنه گران با دشمنان خارجی می دانند و این فقط یک نمونه کوچک است.

نکته جالبتر این بیانیه اما آنجاست که انتقاد مردم مومن و رسانه های انقلابی را "تهدید قلم های بی هویت و پروار شده با پول های حرام" معرفی کرده و می گوید: فرزندان اصلاح طلب این استان که خود از استخوان خرد کرده های دوران دفاع و حماسه اند، از این تهدید و هیاهوهای بی پشتوانه چون گذشته هیچ هراسی به دل راه نمی دهند!

این گروه که ظاهرا خود نیز از قبل امیدی به برگزاری چنین  همایشی نداشته نهایت تلاش خود را به کار گرفته است تا با گره زدن دوم خرداد با سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر راه را برای اجرای برنامه های مورد نظر خود هموارتر سازند. بر همین اساس در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: برگزاری مراسمی برای پاسداشت حماسه خرمشهر از سوی فاتحان حقیقی خرمشهر و خاطره گویی چند رزمنده دفاع مقدس را هم نمی تابند!

•    ائتلاف اصلاح طلبان استان بوشهر اما صبح جمعه با انتشار بیانیه دیگری، خود از لغو همایش دوم خردادی ها خبر داد.

ارسال نظر