کد خبر : 482

شیخ موسی احمدی:

آماده پاسخگویی به حرکات سیاسی موذیانه دشمن هستیم

آماده پاسخگویی به حرکات سیاسی موذیانه دشمن هستیم

بوشهر24: حماسه فتح خرمشهر برای همه از جمله مذاکره کنندگان هسته ای ایران با گروه 1+5 پیام ایستادگی و توکل به خدا دارد.

بوشهر24: نماینده مردم شهرستان های کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: حماسه فتح خرمشهر برای همه از جمله مذاکره کنندگان هسته ای ایران با گروه 1+5 پیام ایستادگی و توکل به خدا دارد.
به گزارش "بوشهر24"؛ حجت الاسلام موسی احمدی، شنبه به مناسبت سوم خرداد گرامیداشت آزادی خرمشهر درجمع خبرنگاران دربندردیر افزود: در گفت وگوهای هسته ای باید به تکلیف عمل شود زیرا نتیجه با خداست.

وی اضافه کرد:هیات ایرانی باید به جریان مذاکره نگاه کنند و امیدواریم همان نتیجه ای رابگیریم که در فتح خرمشهر حاصل شد.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود در باره حماسه فتح خرمشهر بیان کرد: در فتح خرمشهر با حرکت خبیر گونه و با رمز یا علی بن ابطالب دشمن زمین گیر و پیروزی جانانه به دست آمد.

احمدی اظهارکرد: اگرافتخاری در دنیاداریم به برکت خون شهدا وایثارگری های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و رشادت های حماسه آفرینان عملیات بیت المقدس است.

وی ادامه داد: مراسم گرامیداشت حماسه فتح خرمشهر برای زنده نگه داشتن خاطره ایثارها و باعث آشنایی جوانان با فرهنگ ایثار، مقاومت و توکل برخداست.

نماینده مردم شهرستان های کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس گفت: امروز که می توانیم مقابل دشمن بایستیم و هرگونه حرکت سیاسی موذیانه دشمن پاسخگوهستیم به این دلیل است که ما وارثان شهدا هستیم./ ایرنا

ارسال نظر